Agnė Grigaliūnienė: „Valentinas ne vienas – aš turiu net tris!“

Agnė Grigaliūnienė: „Valentinas ne vienas – aš turiu net tris!“

Jau šį ketvirtadienį, šv. Valentino dieną, TV3 televizijos tiesioginėje informacinėje-pramoginėje pavakario laidoje „Diena“ bus paskelbti dvi savaites vykusių tradicinių rinkimų „TV3 mylimiausi“ rezultatai. 8 kategorijose už savo mylimiausius – projektus, pramogines, gyvenimo būdo, specializuotas, naujienų ir nuomonių laidas, projektų vedėjas ir vedėjus, kultinius lietuviškus ir užsienio serialus – vasario 1-ąją TV3 internetiniame puslapyje pradėję balsuoti televizijos žiūrovai atidavė rekordiškai daug – jau daugiau nei 131 000 − balsų! Balsavimas tęsiasi iki rytojaus vakaro, o vasario 14-ąją „TV3 mylimiausius“ 17.00 val. paskelbs „Dienos“ vedėjai – Agnė Grigaliūnienė ir Mindaugas Rainys.

„Esu už pozityvias, linksmas žinias, laidas ir tokius pat žmones. Mylimas žmogus – laimingas žmogus, o kuo daugiau tokių yra visose profesijose, tuo geriau“, – įsitikinusi „TV3 mylimiausių“ rinkimuose nominuota kaip geriausia laidos vedėja A. Grigaliūnienė.

„Grįžtamasis ryšys man be galo svarbus. Atvirai pasakius, kai esi nominuojamas, kyla labai didelis jaudulys, nes kiekvienas normalus žmogus nori būti įvertintas ir pagirtas. Žiūrovų simpatijos, žiūrimumas yra didžiausias mano darbo įvertinimas, įkvėpimas, o kartu ir atsakomybė“, – mano „Dienos“ vedėja, kviesdama TV3 žiūrovus kartu laukti „TV3 mylimiausių“ rezultatų ir paskubėti atiduoti paskutinius balsus už savo simpatijas.

„Mūsų televizija turi daug fainų, linksmų, geros dūšios žmonių, todėl džiaugsiuos už kiekvieną, kuris bus išrinktas mylimiausiu. Man, kaip laidos vedėjai, labai pasisekė: juk televizijoje turiu tris partnerius. Jie – turintys labai savitų dalykų, itin skirtingi, su puikiu humoro jausmu. Labai džiaugiuosi dirbdama „Dienoje“ su savo vaikinais. O dar sako, kad Valentinas vienas... Ne vienas – aš turiu net tris!“ – šypsosi Agnė, tiesioginiame laidos „Diena“ eteryje besidarbuojanti su M. Rainiu, Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi.

Paklausta apie eterio simpatijas A. Grigaliūnienė neslepia: „Ypač žaviuosi maestro Vytautu Šapranausku, palaikau, vertinu tiek draugystės, tiek darbo atžvilgiu – Marijų Mikutavičių, o iš moterų man labiausiai prie širdies, įdomios, žavios, įkvepiančios tiek kadre, tiek už jo, Audrė Kudabienė ir Renata Šakalytė.“

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder