Agnė Zacharevičienė ves LNK vakaro žinias

Agnė Zacharevičienė ves LNK vakaro žinias

LNK televizijos vakaro žinios, rodomos 21.21 val., atsinaujina. Klasikinį formatą keičia naujas, modernus, kuriame bus daugiau komentarų ir pokalbių studijoje. Prie laidos vairo stos vedėjų duetas.

„Žiūrovai išvys laisvesnes ir gyvesnes žinias. Keisis naujienų pateikimo stilius. Jas pristatys du vedėjai, bus daugiau dinamikos, tarpusavio nuomonių apsikeitimų. Lengviau, elegantiškiau, bet kartu ir daugiau atnaujintos vakarinės informacijos“, - naują 21.21 val. žinių koncepciją pristato LNK žinių tarnybos vadovas Rolandas Agintas.

Viena žinių vedėjų taps neseniai su pavakarės laida „Labas vakaras, Lietuva“ atsisveikinusi buvusi Pauliaus Skučo partnerė Agnė Zacharevičienė.

„Esu labai dėkinga už man parodytą pasitikėjimą, - sako nuo šiol geriausiu, prime time, laiku, žinias vesianti Agnė Zacharevičienė. – Man patinka būti įvykių sūkuryje, žinios yra mano formatas. Juolab, kad čia viskas bus laisviau. Be to, man žada labai netikėtą partnerį. Jis ne tik patikimas, tikslus ir kompetentingas, bet ir labai žavus“.

Naująjį vedėjų porą LNK televizijos žiūrovai išvys trečiadienį, spalio 28 dieną, 21 val. 21 min.

Sidebar placeholder