Aleksandras Pogrebnojus: "Sūnų auklėsiu kaip Lietuvos didvyrį"

Aleksandras Pogrebnojus: "Sūnų auklėsiu kaip Lietuvos didvyrį"

Kovo 11-ąją jau aštuntus metus iš eilės vykusioje tradicinėje TV3 apdovanojimų ceremonijoje „Lietuvos garbė 2013“ su žmona Monika dalyvavęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus trečiadienio vakarą tikins: „Kuo daugiau kalbėsime ir rodysime gerus žmonių darbus, tuo jų bus daugiau.“ Infošou „Be komentarų“ 18.10 val. žiūrovai išvys ne tik šią stilingą porą, bet ir visą būrį įspūdingų iškilmių svečių.

„Be komentarų“ – vienintelė televizijos laida, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną galėjusi patekti į didinga tradicija tapusius apdovanojimus „Lietuvos garbė 2013“, todėl šįvakar TV3 žiūrovų laukia išskirtiniai kadrai: tai, ko niekas neišvydo tiesioginėje transliacijoje. Tai ilgamečiai televizijos veidai, šalies garsenybės – jų geri darbai, jaudulys ir pagarba nepaprastiems paprastų žmonių žygdarbiams.

„Savo sūnų stengsiuosi auklėti kaip Lietuvos didvyrį!“ – žadės rugpjūčio pabaigoje sūnaus Mykolo susilaukęs A. Pogrebnojus.

„Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų savo gyvenime yra padaręs gražių ir gerų darbų, todėl labai svarbu apie tai kalbėti ir pagerbti tuos, kurie iš tiesų aukojasi savo artimajam, šeimai ir Lietuvai“, – aiškins TV3 televizijos laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė.

„Aš visada stengiuosi gyvenime padėti tiems, kuriems yra sunku. Nuo vaikystės man įskiepyta, kad pensininkams reikia padėti pereiti gatvę, tačiau tai tik mažytis geras darbas – reikia išdrįsti nuveikti daugiau, kad būčiau įvertintas“, – dėstys muzikos prodiuseris, dainininkas Lukas Pačkauskas.

Ar tiesa, kad vaikystėje premjeras Algirdas Butkevičius išgelbėjo išmestą į gatvę šuniuką? Kokiais gerais savo darbais didžiuojasi parlamentarai Artūras Paulauskas ir Vytautas Juozapaitis? Išskirtinis reportažas laidoje „Be komentarų“ – trečiadienio vakarą 18.10 val. per TV3.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder