Andrius Rožickas pirmenybę teikia stiliui, o ne madai

Andrius Rožickas pirmenybę teikia stiliui, o ne madai

Naujo LRT muzikinio projekto "Auksinis balsas" vedėjas Andrius Rožickas savo naująjį įvaizdį apibūdina kaip modernaus franto. Būtent taip jis jaučiasi apirengęs languotu mados namų "Cantas" dizainerio Egidijaus Sidaro sukurtu kostiumu. Iš pailginto švarko, liemenės ir kelnių sudarytas drabužių ansamblis paįvairintas originaliais "Cantas" aksesuarais - kaklaraiščiu ir įdomiai išlankstytomis segėmis. Pilka spalva pasirinkta praktiniais sumetimais - prie jos puikiai dera ir ryškesnės detalės.

- Kiek jums aktualu mada?

- Man patinka, kai žmogus yra stilingas, nors su mada tai nelabai turi ką bendra. Nes madoje yra masiškumo elementas ir tai, kas siūloma kaip tendencija, nebūtinai tinka visiems. Stilius man yra svarbiau nei mada.

- Kaip apibūdintumėte savo rengimosi stilių?

- Kaip čia jį nusakyti?.. Jau pradėjau rinktis švarką vietoj megztinio ar kokio džemperio.

- Naujausias atradimas/eksperimentas garderobe?

- Kaklaraiščio mazgas. Vesdamas "Eurovizijos" konkursą demonstravau, kad kaklaraištį galima rišti ne tik vindzoro ar kitu populiariu mazgu, bet ir naujais būdais. Improvizavau ir bandžiau parodyti, kad kaklaraištį galima rišti visaip, net paties susigalvotais būdais, ir kad tai gali būti gražu.

- Ar aprangoje jums svarbu detalės?

- Taip. Sakoma, Dievas yra detalėse. Mano naujame "Cantas" siūtame kostiume yra kelios detalės - kaklaraištis, segės. Jos išsiskiria pilko kostiumo fone. Mėgstu žaisti detalėmis. Vien skirtingų formų akiniais galima susikurti vienokį ar kitokį įvaizdį.

- Ar jūsų naujasis kostiumas - pirma pažintis su mados namais "Cantas"?

- Taip. Kostiumas pasiūtas specialiai man, todėl su juo jaučiuosi labai jaukiai. Drabužis man tinka ir yra patogus.

- Kaip vertinate drabužio dizainą?

- Man labai patiko audinys. Jis ne tik gražios spalvos, su įdomiais dideliais langais, bet ir labai kokybiškas. Puikus atlikimas - viskas labai gerai sumodeliuota ir drabužis gerai gula. Retai pasitaiko nusipirkti kostiumą, kuris imtų ir iškart tiktų. Dažniausiai jį reikia kažkiek taisyti, nes visi mes - nestandartiniai. Nusipirkti iš anksto pasiūtą kostiumą įmanoma, bet turi turėti omenyje, kad reikės ką nors taisyti, palenkti ar pakirpti. O "Cantas" pasiuvo būtent man ir viskas man labai tinka. Turiu ir daugiau pagal užsakymą siūtų kostiumų, bet šis - patogiausias.

- Neišsigandote pilkos?

- Pilka pilkai nelygu. Gyvybės mano kostiumui suteikia langeliai, tiksliau - visi langai. Su šiuo kostiumu jaučiuosi toks... modernus frantas.

- Kaip rengiatės, kai niekas nemato?

- Po namus dažniausiai vaikštau su sportine apranga. Chalato su išsiuvinėtais inicialais AR neturiu. (Juokiasi.)

Dizainerio Egidijaus Sidaro komentaras

Norėjau, kad kostiumas atrodytų įdomiai, nes tai - ne kasdienis drabužis, jis skirtas scenai, vakarui. Ir sykiu šis kostiumas - labai praktiškas, nes prie pilkos spalvos galima derinti detales ir taip sukurti daugiau televizijai reikalingos įvairovės. Kai kostiumas lyg ir tas pats, bet kiekvienoje laidoje jis atrodo kitaip. Man smagu, kad Andriui tiko toks drabužių ansamblio variantas, kokį jam pasiūliau. Šiuos savo darbu esu patenkintas. Andrius scenoje atrodo gerai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder