"Auksiniuose svogūnuose" Arūnas Valinskas ištekins Vitaliją Katunskytę
"Auksiniuose svogūnuose" Arūnas Valinskas ištekins Vitaliją Katunskytę

Iki „Auksinių svogūnų“ liko mažiau nei savaitė – jie ekranus nušvies jau balandžio 1-ąją, antradienį, 19.30 val.

LNK televizija ruošiasi karštam eteriui, o humoro ceremonijos rengėjai jau baigia blizginti apdovanojimų statulėles ir skaičiuoti protu sunkiai suvokiamus įvykius Lietuvos politiniame gyvenime.

„Kaip ir žadėjome, televizijos žiūrovus nukelsime ten, kur nugrimzta daugiausia paslapčių – Anapus. Paaiškės, kas gi iš tiesų įvyko pirtyje tarp Birutės Vėsaitės ir neseniai svajonių jaunikiu tapusio Petro Gražulio. Taip pat sužinosime, kokia antgamtine būtybe visada svajojo tapti Ruslanas Kirilkinas ir kokiu gyvūnu ankstesniame gyvenime buvo Irena Starošaitė“, − garsenybių virsmus vardija vienas ceremonijos vedėjų Arūnas Valinskas.

„Auksinių svogūnų“ sumanytojas, krikštatėvis ir nepakeičiamas ceremonmeisteris A. Valinskas išduoda, kad didingiausia humoro šventė neapsieis ir be vestuvių.

„Būtent balandžio 1-ąją išaus akimirka, kai už savo mylimo Vaiduoklio ištekės lietuviškosios scenos Freken Bok – dainininkė Vitalija Katunskytė“, − šypsosi ne kartą piršlio kailyje buvęs Arūnas.

Ceremonijos organizatoriai su pasididžiavimu prisipažįsta, kad šiemet kaip niekada anksčiau sugebėjo įsiskverbti į garsiausių politikų, visuomenės veikėjų ir net gyvūnų mintis.

„Mes sužinojome net tai, ką galvojo karvė Joniškyje, kai ją ketvirtą ryto melžė pats Artūras Zuokas“, − intriguoja A. Valinskas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder