Dalius Mertinas savo keturkojes pavadino žinomų Lietuvos moterų vardais

Dalius Mertinas savo keturkojes pavadino žinomų Lietuvos moterų vardais

„Turiu dvi naujas kalytes. Vienos vardas Kšysia, o kitos – Ferensė“, – sako prezidento Algirdo Mykolo Brazausko žentas aktorius Dalius Mertinas, savo naujai įsigytus augintinius pavadinęs žymių Lietuvos moterų – Kristinos Brazauskienės ir prezidento pirmosios žmonos Julijos draugės – Godos Ferensienės garbei. Kaip į tokį akibrokštą reaguoja garsios ponios? Pikantiškiausi atsakymai – jau trečiadienio vakarą nauju laiku − 18.10 val. − TV3 infošou „Be komentarų“.

„Jei būtų gyvas Brazauskas, jis taip elgtis neišdrįstų!“ – piktinsis ponia Kristina, sužinojusi, jog jos vardu pakrikštyta D. Mertino keturkojė.

K. Brazauskienė TV3 žiūrovams aiškins, kad tokiu savo poelgiu Prezidento žentas greičiausiai siekia ją įskaudinti ar pažeminti, tačiau pripažins, kad tokie veiksmai ir juoką kelia: „Jis visą savo gyvenimą buvo išlaikytinis. Mertinui tikriausiai nesmagu, kad aš savo akimis mačiau, kaip mano vyras jam duodavo ne tik pinigų, bet ir batų bei švarkų.“

Kokį pasiūlymą ponia Kristina pateiks D. Mertinui? O kaip į aktoriaus akibrokštą reaguos G. Ferensienė? Aktualios, sensacingos ir itin spalvingos infošou „Be komentarų“ naujienos –  kovo 6-ąją 18.10 val. per TV3.

 

 

Sidebar placeholder