E. Skrolytė kvies analizuoti tėvų ir vaikų tarpusavio ryšį

E. Skrolytė kvies analizuoti tėvų ir vaikų tarpusavio ryšį

Šeštadienį, 9.30 val. ankstyviausius TV3 žiūrovus ir rūpestingus tėvelius žadins „Mamyčių klubas“. Žavioji laidos vedėja Eglė Skrolylė pristatys intriguojantį reportažą apie tėvelių ir jų vaikučių tarpusavio ryšį ir garsiai klaus: „Ar kartais norėdami padovanoti savo vaikui viską, kas geriausia, nepersistengiame?“

Neseniai buvo atlikti įdomūs vaikų tyrimai. Kuo įdomiausi ir jų rezultatai. Paaiškėjo, kad vaikai, kurių tėveliai aktyviau dalyvauja vaikų darželio veikloje ir gyvenime – sėkmingesni. E. Skrolytė skubiai domėsis – ar tėveliai moka tame gyvenime dalyvauti ir kaip tai daryti tinkamai?

Paaiškės, kad tėvelius, vedančius vaikus į darželį, galima suskirstyti į dvi grupes – į pasyvius ir į „gyvenančius“ darželio veikloje. Kaip žinoti, kuriai grupei priklausote jūs?

Antrajame laidos reportaže, pavadintame „Leisk, aš tau padėsiu“, E. Skrolytė klaus: „Kur ta riba, kokiose situacijose vaiką reikia globoti ir kada mes turėtume skatinti jo savarankiškumą?“ Pakeisti savo įpročius, pasirodo, tikrai įmanoma, ir laidos viešnia mama Dovilė paaiškins, kaip.

„Vaikystė be lepinimo ir malonumų – ne vaikystė, tik labai svarbu visada pasirinkti tinkamą laiką ir vietą“, – „Mamyčių klube“ aiškins psichologė ir duos daugiau naudingų patarimų, vertų įsiklausyti.

Laidos pabaigoje E. Skrolytė kreipsis į tėvelius tokiais žodžiais: „Tapę tėvais išmokstame vertinti brangias akimirkas, virstančiais neįkainojamais prisiminimais, iš kurių susikuriame savo gyvenimo filmą. Kas gali būti brangiau, nei visi iki ašarų jaudinantys pirmieji kartai: pirmasis susitikimas, pirmasis prisilietimas, pirmoji šypsena, dantukas, žodis, žingsniai... Tėveliai, pasiraitokite rankoves, čiupkite į rankas vaizdo kamerą ir įamžinkite savo atžalų pirmuosius kartus!“

 

Sidebar placeholder