Edmundą Seilių artimieji vadina Tadu Blinda

Edmundą Seilių artimieji vadina Tadu Blinda

„Neplaukti pasroviui, viskuo domėtis ir toliau būti vienam geriausių savo srityje“, – tokius gyvenimo tikslus garsiai deklaruoja operos solistas Edmundas Seilius. Vienintelės moterų televizijos Lietuvoje TV8 laidoje „Šeimos savaitė“ jau šį sekmadienį 10.50 val. žiūrovės sužinos ir apie kur kas mažiau žinomas garsaus vyro savybes.

Pasirodo, E. Seilius beveik savarankiškai pastatė namus ir surentė šiltnamį! Daugelį nustebins ir tai, kad artimieji jį vadina... Tadu Blinda. Pasirodo, kaip ir garsiajam „svieto lygintojui“, Edmundui trūksta diplomatiškumo – ką mano, tą ir sako. Tiesa, kartais tie pasisakymai būna labai jau tiesmukiški. TV8 žiūrovės tuo galės įsitikinti pačios, kai išgirs, ką E. Seilius mano apie šiuolaikinę populiariąją muziką bei jos atstovus: „Opera yra aukščiau visko!“

Kaip Edmundui seksis eksperimentas – iškepti pyragą? TV8 žiūrovės pamena, kad „Šeimos savaitės“ svečiui E. Seiliaus kolegai Liudui Mikalauskui ši užduotis sekėsi nekaip. „Jeigu nepavyko Liudui, aš pagelbėsiu! Bus tikras operos solistų vertas pyragas“, – žada Edmundas.

Taip pat „Šeimos savaitėje“ – įrodymas, jog gyvenimas prasideda tik tada, kai susilaukiama anūkų. Tai paliudys laidoje gimtadienį švęsianti 55-erių Danutė iš Ukmergės. Sveikatos skiltyje – apie neurologines vaikų ligas ir jų gydymą, o kelionių mėgėjams – ekskursija po uolas, kuriose kuo puikiausiai išsilaikė prieš 15 000 metų sukurti piešiniai.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder