"Ekstrasensų mūšio" finalistas - apie Lietuvą sukrėtusią mirtį

"Ekstrasensų mūšio" finalistas - apie Lietuvą sukrėtusią mirtį

“Reikia, kad ji prie manęs sėdėtų, todėl aš čia pastatysiu kėdę. Labai keista... Jūs sakote, kad ji mirusi, bet aš to nejaučiu. Galbūt ji gyva žmonių atmintyje”, - tokiais žodžiais pirmadienį 20.30 val. BTV „Žvaigždutėse“ prabils vienas žymiausių ekstrasensų pasaulyje, Maksimas Gordejevas.

Pokalbiui apie visus šokiravusią Irenos Matijošaitienės mirtį Maksimas nebuvo pasiruošęs. Nežinojo ir to, kas mums visiems buvo ši moteris. Tačiau žinomo ekstrasenso įžvalgos priblokš! O klausimai, kurie kankina tūkstančius Ireną gerbusių žmonių, virs atsakymais. Tačiau pirmiausia apie tai kas yra šis žmogus? Ir ar galima tikėti jo žodžiais? „Bendradarbiauju su policija daugelyje šalių. Už sudėtingą bylą gaunu kelių tūkstančių eurų atlygį“, - sako Maksimas. Vaikinas neslepia ir to, kad jo darbas – itin sudėtingas. Išgirdusios apie kraupias savo vyrų ar vaikų mirčių aplinkybes moterys verkia ir alpsta.

Maksimas Gordejevas daugybėje šalių tikrai sensacija tapo tada, kai pasirodė „Ekstrasensų mūšyje“. Žingsnį į televiziją vaikinas vadino eksperimentu. Patekti į laidą svajojo šimtai žmonių. O Maksimas čia ėjo vien tam, kad įrodytų sau jog nėra... išprotėjęs. Juk patikėti tuo, kad turi kažkokių ypatingų galių itin sudėtinga.

Tačiau kokia gi buvo Irenos Matijošaitienės mirtis? Ką Maksimas pasakys apie šią mums visiems puikiai pažįstamą moterį, kurią pats regi pirmą kartą? „Prieš mane – itin garsi, geros širdies, visada besišypsanti dama. Tačiau viduje ji – vieniša...“, - sako Maksimas.

Garsusis ekstrasensas nežinojo, kad Irena Matijošaitienė žuvo nelaimingo atsitikimo metu, kai ji savo namuose nukrito nuo laiptų ir patyrė itin sunkias traumas. Tačiau, vos pamatęs nuotrauką jis ima kalbėti apie tai, kas tą lemtingą kovo dvyliktosios rytą nutiko Irenai Matijošaitienei...

Išskirtinis ekstrasenso Maksimo Gordejevo seansas jau šį pirmadienį 20.30 val. laidoje „Žvaigždutės” per BTV.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder