Erdviuose Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago namuose Maskvoje vaikų vietą užima 4 augintiniai

Erdviuose Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago namuose Maskvoje vaikų vietą užima 4 augintiniai

Jau šį, pirmadienio vakarą, 20.00 val. TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovai turės galimybę pirmieji išvysti ištaigingus garsiausios dailiojo čiuožimo poros iš Lietuvos namus.

250 kvadratinių metrų būstas stovi uždaroje, visą parą saugomoje privačių namų teritorijoje už pusantros valandos kelio nuo Maskvos. Dviejų aukštų ispaniško stiliaus namui įrengti lietuvių kilmės žvaigždės neieškojo architekto, atsisakė ir interjero dizainerio paslaugų – viskuo rūpinosi Margarita.

„Čia įsikėlėme prieš metus ir nuo to laiko neatsiginame įvairių Rusijos televizijos laidų ir populiarių žurnalų prašymų parodyti mūsų tvirtovę, bet su Margarita esame griežtai sutarę – žurnalistų čia nebus. Išimtį padarėme tik šį kartą mūsų mylimos TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kameroms“, – šypsosi P. Vanagas, gyvenimo būdo laidos redaktorei Katrinai Zeiter atveriantis visas ištaigingo namo duris.

Erdvus poros būstas dvelkia klasika, kai kurie kambariai įrengti atskirais stiliais, pavyzdžiui, viename iš kambarių pulsuoja Maroko dvasia. Draugai neretai su šypsena klausia Margaritos ir Povilo, ar tokie dideli namai neįpareigoja didinti šeimą, tačiau juodu kaskart atrėžia, kad čia gyvena net su keturiais savo augintiniais, kuriuos myli tarsi vaikus. Du šunys ir dvi katės čiuožėjų namuose ir gyvenime atsirado netikėtomis, o kartais ir kone tragiškomis aplinkybėmis, tad dabar visi keturi gyvūnai tapę tarsi šeimos nariais. Kokią istoriją apie augintinius jau šį vakarą papasakos garsiausi Lietuvos dailiojo čiuožimo meistrai?

Kita šio vakaro „Gyvenimas yra gražus“ tema leis pažvelgti į aukštuomenės puotų užkulisius. Kaip linksminasi turtingiausi Lietuvos žmonės ir net prezidentai? Laidos autoriai gavo išskirtinę teisę įamžinti 700 išrinktųjų skirtas iškilmes, kurioms prireikė visų nacionalinės filharmonijos rūmų. Kodėl prieš pat ištaigingą šventę apsauga kruopščiai tikrino kiekvieno milžiniško pastato kampą ir kaip atrodo išrinktųjų linksmybės iš labai arti?

Du ypatingi pasakojimai – jau šį vakarą 20.00 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ su Edvardu Žičkumi tik per TV3!

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. tik per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder