G. Šapranauskas paviešins naują „Kastanedos“ lyderio profesiją

G. Šapranauskas paviešins naują „Kastanedos“ lyderio profesiją

Be sporto, adrenalino ir ekstremalių išbandymų negalintys gyventi vyrukai – Gytis Šapranauskas ir Mindaugas Ponomariovas − kiekvieną sekmadienį vieno žiūrimiausių kanalų Lietuvoje – TV6 eteryje pristato naujienas, interviu ir šviežius reportažus apie ekstremalų sportą. Šį sekmadienį, kovo 3-ąją, 12.00 val. jų vedamos laidos „Adrenalinas“ gerbėjai sulauks naujos rubrikos. „Adrenalino smaližiai“ – G. Šapranausko rubrika, kurioje kaskart lauks interviu su žinomais Lietuvos žmonėmis.

Ką laisvalaikiu veikia televizijos žiūrovams pažįstami muzikantai, dainininkai ir eterio žvaigždės? Apie kokius ekstremalius išbandymus jie svajoja, tačiau vis nesiryžta išbandyti? „Ateityje gal net suvesime kokią Lietuvos įžymybę su profesionaliu instruktoriumi ir galėsime pažiūrėti ar gabios mūsų žvaigždės“, – užsimena Gytis.

„Lietuvoje daug žinomų žmonių, kurie užsiima vienokiu ar kitokiu ekstremaliu sportu, tačiau mes apie tai nežinome. Taigi nusprendėme pasikviesti juos ir pakalbinti, iškvosti jų paslaptis, pajuokauti, o gal kartais net padėti išsipildyti jų slaptoms svajonėms“, – apie naują rubriką pasakoja G. Šapranauskas.

Jau šį sekmadienį į „Adrenalino“ žiūrovų akiratį paklius muzikantas ir muzikos prodiuseris Lukas Pačkauskas iš grupės „Kastaneda“. Pasirodo, Lukas – tarptautinis sertifikuotas snieglenčių instruktorius! Kaip jam kilo mintis išlaikyti instruktoriaus egzaminus? Kokie jo ateities planai? Atsakymai – tik laidoje „Adrenalinas“.

Kitas sekmadienio laidos reportažas tiesiai iš unikalaus renginio, praėjusį savaitgalį vykusio Estijoje, – iš uždarų vandenlenčių varžybų. Į pirmą kartą vykusį tokio pobūdžio renginį susirinko sportininkai net iš penkių Europos šalių: iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos. Lietuviams medalių parsivežti nepavyko, tačiau treniruotė prieš artėjančią vasarą buvo nebloga.

„Suorganizavę tokį renginį estai priartino vasarą. Neįtikėtina, kad baseine galima surengti tokio lygio varžybas, bet jiems tai puikiai pavyko. Tai buvo nuostabi proga vėl susitikti visiems vandenlenčių sportininkams, išbandyti jėgas ir puikiai visiems kartu papramogauti“, – įspūdžiais dalijasi M. Ponomariovas.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder