Garsaus bosisto dukrai "X Faktorius" tapo scenos baimės terapija
Garsaus bosisto dukrai "X Faktorius" tapo scenos baimės terapija

Populiariausias muzikinis projektas Lietuvoje „X Faktorius“ daugeliui šalies talentingų žmonių yra svajonių tramplynas į muzikinę šlovę. Tiesa, būna ir tokių dalyvių, kurie į jį ateina turėdami visiškai kitokių, neįtikėtinai įdomių asmeninių tikslų. Ir juos niekam nežinant pavyksta pasiekti.

Šį faktą patvirtina projekto antrojo sezono dalyvė, roko grupės „Bovy“ bosisto dukra Kristina Morauskaitė, kuriai muzikinis projektas tapo savotiška terapija. Mergina prisipažino turėjusi scenos fobiją, kurią įveikti padėjo „X Faktorius“.

Jau pirmajame projekto etape – atrankose – į sceną dalyvius išleidžianti muzikos prodiuserė Kristina Rudytė-Savickienė buvo šokiruota: „Per daugybę darbo metų tokios žmogų apėmusios panikos prieš lipant į sceną nebuvau mačiusi. Vos ją „nulaikiau“, kad nepaspruktų.“

Pati mergina drąsiai pripažįsta šią baimę, ir to nenuslėpė nuo teisėjų užlipusi į sceną. „Atėjau čia įveikti scenos baimę“, – nuleidusi galvą tyliai ištarė Kristina. Ji nesitikėjo, jog jos balsas taip sužavės scenos profesionalus. Deja, antrasis jai suteiktas šansas – pasirodymas kūrybinėje stovykloje – tapo per dideliu tramplynu, Kristina jo nebeįstengė įveikti.

„Aš noriu namo. Man neįdomu. Nenoriu dainuoti to, kas man nepatinka“, – vėl ištikus panikai Kristina ištarė šiuos žodžius prieš kūrybinės užduoties atlikimą scenoje ir sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose. Vieni „X Faktoriaus“ gerbėjai už šią silpnumo akimirką ją be gailesčio siūlė siųsti namo, kiti gailėjo ir vertino už įspūdingą balsą ir talentą.

Tačiau drebančios kojos, nuleista galva, virpantis smakras ir išgąstis bei ašaros išdavė, jog šįkart viskas bus daug sunkiau. Patyrusi akivaizdų fiasko, Kristina neatsisukdama išlėkė namo, nepanorusi ištarti nė žodelio.

Praėjus kelioms dienoms mergina vis dėlto prisipažino: „Pati ant savęs supykau, kad neįveikiau savęs, neįveikiau nepasitikėjimo savimi. Atrankose buvo paprasčiau – galėjau būti tokia, kokia esu, dainuoti ką noriu, atrodyti kaip noriu. O čia reikėjo „perlaužti“ save, to aš nebegalėjau“, – prisipažino Kristina. Tačiau, kad ir kaip būtų, – ji pasiekė tai, dėl ko čia atėjo: „Man pavyko! Scenos baimę aš nugalėjau.“

Kaip seksis antroji kūrybinės stovyklos diena likusiesiems? Į kūrybinę stovyklą atvyko daugiau nei 100 dalyvių, tačiau į kitą etapą pateks tik 20. Kas jie? Sužinosite jau šį sekmadienį 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje – TV3.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder