Garsi atlikėja Liveta Kazlauskienė savo vyrą Petrą užtiko su kita moterimi!

Garsi atlikėja Liveta Kazlauskienė savo vyrą Petrą užtiko su kita moterimi!

Jau šį penktadienį, 20.30 val. BTV televizijos žiūrovų laukia kaip niekad juokinga, pikantiška ir intriguojanti „Komikų klubo” laida, kurioje svečiuosis ne tik legendinės grupės „Rondo” lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara, bet ir kultinė lietuviškos estrados atlikėjų šeima – Petras ir Liveta Kazlauskai.

Garsus atlikėjas A. Ivanauskas-Fara susirungs iki ašarų juokingame anekdotų mūšyje su geru savo bičiuliu ir humoro grandu Artūru Orlausku, o scenos primadonos L. Kazlauskienės pikantiškos užuominos privers humoristus ne tik kvatotis, bet ir raudonuoti.

“Jei galėčiau, duočiau jums visiems!”, – šie humoristams ištarti ir itin pikantiškai nuskambėję L. Kazlauskienės žodžiai prajuokins visą publiką.

Tačiau tuo estrados princesės šou “Komikų klube” tik prasidės: “Ar žinote, kad vieną dieną grįžusi namo savo vyrą Petrą užtikau su kita moterimi!”. Toks pasisakymas sukels tikrą nuostabą. Ar iš tiesų L. Kazlauskienė užtiko savo vyrą Petrą su kita moterimi? Ir kokią intriguojančią dainą pristatys kultinė estrados atlikėjų šeima?

Intriguojantis ir iki ašarų juokingas BTV „Komikų klubas” su didžiausiais Lietuvos humoro virtuozais ir populiariausiais muzikos grandais – jau šiandien, 20.30 val. tik per BTV

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder