Giedrius Savickas: "Gali būti, kad viską mesiu ir išvažiuosiu į Afriką"

Giedrius Savickas: "Gali būti, kad viską mesiu ir išvažiuosiu į Afriką"

Aktorių Giedrių Savicką televizijos ekranuose esame pratę matyti linksmą, juokingą ir nuolat ką nors parodijuojantį. Tačiau gyvenime 33-ejų aktorius matė ir šilto, ir šalto. Giedriui buvo aštuoneri, kai mirė jo tėtis ir šeimos pečius užgulė sunkūs išbandymai. „Mama darė viską, kad sudurtų galą su galu. Kai iš gimtosios Klaipėdos išvažiavau studijuoti į Vilnių, būdavo, mama sėdi ir verkia, kad neturi ką man įdėti“, – TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams pirmadienį, spalio 7-ąją, 20.00 val. pasakos žinomas aktorius.

Gyvenimas kur kas palengvėjo, kai baigęs studijas aktorius ėmė vaidinti Oskaro Koršunovo teatre – nuolat užsienyje gastroliuojančios trupės nariai galėdavo džiaugtis puikiais honorarais. Tačiau likimas už linksmą ir nerūpestingą gyvenimą netrukus pateikė sąskaitą. Tuomet Giedriaus gyvenimas apsivertė pirmą kartą. O dabar, praėjus penkeriems metams, aktoriaus gyvenimą vėl drebina pokyčiai.

„Mano gyvenime dabar toks periodas, kai keičiasi vertybės. Turiu pats sau atsakyti į daugybę klausimų ir apsispręsti, ką daryti toliau. Gali būti, kad viską mesiu ir išvažiuosiu į Afriką“, – atviras TV3 eteryje pirmadienį bus G. Savickas, ko gero, pats nesitikėjęs, kad kelionė su UNICEF misija į Tanzaniją jį taip paveiks.

„Jaučiu, kad kažką ten palikau ir būtinai turiu grįžti“, – įsitikinęs Giedrius. Pirmadienį 20.00 val. TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ vienas populiariausių šių dienų aktorių atvirai prabils apie praeities demonus ir po kelionės į vieną skurdžiausių pasaulio šalių aukštyn kojomis besiverčiantį gyvenimą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder