Iki kraujo nutrintos kojos - ne kliūtis Vaidai Genytei ruoštis ledo šou

Iki kraujo nutrintos kojos - ne kliūtis Vaidai Genytei ruoštis ledo šou

„Čiuožiu kasdien, po tris keturias valandas. Kulnai nutrinti, net nespėja užgyti. Šiandien nusiaviau pačiūžas - kraujas, bėga... Trenerė sutvarstė žaizdą, ir toliau čiuožiau“, - sako Vaida Genytė, jau dvi savaites besiruošianti LNK šokių ant ledo projektui.

Tačiau Vaida nesureikšmina savo iki kraujo nutrintų kojų. „Man trenerė sakė, kad daug kam taip atsitinka, ji pati su nutrintais kulnais čiuožė net per varžybas. O man iki projekto pradžios užgis, - su šypsena kalba Vaida. – Jūs net neįsivaizduojate, kaip man patinka čiuožti ant ledo! Bėda ta, kad aš noriu per LNK premjerą pasirodyti ne bet kaip, o puikiai. Savo pačios vertinimu, per dvi savaites ant ledo nepasistūmėjau į priekį, bet trenerė giria, kad rezultatai geri“.

Ji prisipažįsta sulaukianti komplimentų, kad ledas jai tinka. „Dėl to ir nenoriu nuvilti žmonių, kurie manimi tiki. Stengiuosi čiuožti kasdien, nors dabar dienotvarkė ypatingai intensyvi – trys spektakliai „Domino“ teatre, kur dar koncertai ir renginiai, netrukus prasidės koncertų turas per Lietuvą su kompozitoriaus Algimanto Raudonikio dainomis, štai šįvakar važiuoju į spektaklį Varėnoje, bet laukiu nesulaukiu rytdienos, kai pagaliau susipažinsiu su savo šokių partneriu“.

Sidebar placeholder