Inga Norkutė: „Tėvai laukė berniuko, o gimė mergaitė, tokia negraži negraži... Ir dar neapsakoma keistuolė“

Inga Norkutė: „Tėvai laukė berniuko, o gimė mergaitė, tokia negraži negraži... Ir dar neapsakoma keistuolė“

Populiari aktorė, LNK „Žvaigždžių duetų” dalyvė Inga Norkutė nuo vaikystės tikėjo: užaugusi ji bus aktorė. Nepaisant to, kad tėvai stengėsi jai įskiepyti kiek žemiškesnį ir ūkiškesnį amatą, Inga vaidybos gyslelę savyje pajuto dar ankstyvoje vaikystėje. „Tėvai laukė berniuko, o gimė mergaitė, tokia negraži negraži... Ir dar neapsakoma keistuolė. Įsivaizduokit, užsilipdavau aš ant kokio aukšto pastato, nuo kurio niekaip pati nenulipčiau, ir rymodavau... Žiūrėdavau kažkur į tolį ir laukdavau, kol mane kas nors nukels. Toks malonumas būdavo laukti žmogaus, kad mane nukeltų... Vis susigalvodavau kažkokias kliūtis gyvenime, amžinas dramas”, - prisiminimais dalijasi „Žvaigždžių duetų“ dalyvė.

Kai Inga kiek paaugo, tėvai vis tiek nenusileido svajonėms apie didžiąją sceną. Jie tikėjo, kad dukra ateityje bus melžėja, siuvėja, karvių šėrikė. „Verkdavau iš karto, kai tėvai apie tai kalbėdavo. Lankiau įvairiausius būrelius, ir ten, ir ten, kol vieną dieną mama pasiūlė užsirašyti į kažkokį judesio būrelį, kurį sėkmingai lankiau iki dvyliktos klasės. Aš ten tiesiog atsigaudavau, pražysdavau. Nusprendžiau tuo keliu eiti toliau ir stoti į akademiją”, - pasakoja Inga.

Net ir Ingai pravėrus akademijos duris, tėvai nebuvo patenkinti. Stojamuosiuose egzaminuose Ingai patekus į antrąjį turą, mama net padėjo telefono ragelį. Patys būdami darbininkai, jie tokią matė ir savo dukrą. „Viena sesuo virėja, kita – siuvėja, o aš, durnelė, aktorė”, - juokiasi Inga.

Kaip bebūtų, aktore Inga tapo. Negana to, - visiems puikiai žinoma ir populiaria. Šiandien moters tėvai didžiuojasi ir seka Ingos sceninę veiklą. „Dabar tėtis sako, kaip gerai, kad gimė mergaitė, ne berniukas. Juk taip gera turėti tris dukras ir trisdešimt žentų”.

Šiandien Inga su džiaugsmu prisimena prabėgusią vaikystę ir, nepaisant tuometinio tėvų prieštaravimo, yra dėkinga už savo užsispyrimą tapti aktore. „Juk mūsų charakterį bet kokiu atveju ugdo tėvai”. O kodėl populiari aktorė, sveikindama mamą po jausmingo pasirodymo „Žvaigždžių duetuose” prapliupo ašaromis, paaiškės jau šį šeštadienį 19 val. Motinos dienai skirtoje „Žvaigždžių duetų“ laidoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder