Ką žiūri žinomi klaipėdiečiai?
Ką žiūri žinomi klaipėdiečiai?

JONAS SĄLYGA, Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas:

Daugiausia žiūriu tik žinias. Kalbant atvirai, daugiau nelabai ką ir yra žiūrėti. Mane labiau domina aukštesnis meninis lygis. Pastarojo ypač pasigendu per gražiausias metų šventes. Tad, užuot žiūrėjęs televizorių, aš tą laiką daug mieliau leidžiu lankydamasis parodose ar kokiuose kituose renginiuose, einu į spektaklius ir koncertus.

OLGA ŽALIENĖ, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė:

Žiūriu žinias ir kartais dar kokį detektyvinį serialą pažiūriu. Taip pat ir diskusijų laidas, bet ne pramogines, o politines. Nesu televizoriaus žiūrėtoja, nes jis man yra tik kaip fonas. Namuose net neturiu kabelinės ar palydovinės televizijos. Naudojuosi kambario antena. Tad, užuot žiūrėjus televizorių, daug geriau eiti pasivaikščioti gamtoje.

BENONAS IVANAUSKAS, Klaipėdos apskrities VPK viršininkas:

Žiūriu žinias ir sporto laidas, krepšinio, futbolo ir kitų sporto šakų varžybas. Ir, aišku, laidas apie žūklę. Pramoginių laidų iš esmės nežiūriu, nebent atsitiktinai akis užkliūva už kokios nors įdomesnės. Bet tai atsitinka labai retai. Kriminalinių laidų apskritai stengiuosi nežiūrėti, nes viso to pakankamai prisižiūriu ir prisiklausau darbe.

Parengta pagal dienraščio „Respublika“ priedą „TV publika“

Sidebar placeholder