Krepšininkas Paulius Jankūnas debiutavo kaip treneris

Krepšininkas Paulius Jankūnas debiutavo kaip treneris

Į rytinę treniruotę atvykę žalgiriečiai nustebo. Jų kapitonas, sunkusis krašto puolėjas Paulius Jankūnas vedė treniruotę dviem žavioms moterims – TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėjai Vladai Musvydaitei-Baranauskienei ir „Žalgirio“ šokėjai Daliai Karpovaitei. Krepšininkas dalyvavo laidos „Sportuok su mumis“ filmavime ir demonstravo ryto mankštos pratimus.

P. Jankūnas prisipažino, kad trenerio vaidmuo jam yra visiškai naujas: „Pirmą kartą vedu treniruotę, todėl tikrai nėra lengva. Aš pratęs klausyti trenerio nurodymų, o ne pats mokyti, ką ir kaip reikia daryti. Gerai, kad merginos pasitaikė paklusnios.“

Laidos vedėja Vl. Musvydaitė-Baranauskienė po treniruotės braukė prakaitą. Bet ši mankšta jai tebuvo tik apšilimas prieš susitikimą su kitais laidos herojais – su viena geriausių Lietuvoje taekvondo kovotoja Ernesta Masyte ir pramoginių šokių šokėju Andriumi Kandeliu.

TV3 laidos „Sportuok su mumis“ žiūrovai galės ne tik pasižiūrėti, kokius mankštos pratimus rekomenduoja atlikti krepšininkas, bet ir sportuoti kartu, prie televizoriaus ekranų.

„Savaitgalio rytais norime žmones ne tik pažadinti, bet ir išjudinti. Kviečiu visus televizijos žiūrovus laidos „Sportuok su mumis“ laukti pasiruošusius, apsirengusius sportine apranga ar kitais patogiais drabužiais. Įvairių sporto šakų atstovų vedamas mankštas bus galima daryti namie, prie televizoriaus ekrano“, – aiškina Vl. Musvydaitė-Baranauskienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder