Kuris naujai išrinktas ministras bus pramintas „seksualiu katinu“?

Kuris naujai išrinktas ministras bus pramintas „seksualiu katinu“?

„Šis ministras labai gudrus, bet nepajėgus vadovauti – jis per daug minkštas“, – pažvelgęs į vieno iš naujai išrinktų ministrų nuotrauką teigia garsiausias veidų ekspertas Markas Lučinas. Ši garsaus fenotipologo įžvalga skirta tam, kuris šią savaitę TV3 televizijos internetiniame puslapyje vienbalsiai buvo pripažintas blogiausiu būsimu ministru. Jau rytoj, gruodžio 20-ąją, 19.20 val. laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ M. Lučinas nuplėš visas kaukes tautos išrinktiems politikams.

Internautai visam būriui šviežiai „iškeptų“ ministrų skyrė daugiau nei 100 tūkstančių balsų, spręsdami, kuris iš jų Lietuvą valdys blogiausiai. Koks būsimas Lietuvos valdovas, tautos sprendimu, nuodėmklausio – „Nuodėmių dešimtuko“ vedėjo Mariaus Mačiulio bus tituluotas blogiausiu ministru? O kurio pretendento veidas, pasak M. Lučino, slepia didžiausią paslaptį?

„Jis yra vienas iš įdomiausių kandidatų. Šio žmogaus viduje tiek dinamito, kad jis vos gali valdytis. Tai užminuota asmenybė, kuri bet kada gali susprogti!“ – žvelgdamas į vieną iš naujų ministrų intriguos fenotipologas.

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, ūkio ministrė Birutė Vėsaitė, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, finansų ministras Rimantas Šadžius, sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, teisingumo ministras Juozas Bernatonis ir vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas – kas slypi po atsakingų žmonių įvaizdį kuriančių naujai išrinktų ministrų kaukėmis?

„Jis panašesnis į seksualų katiną, o ne ministrą! Šis politikas paklus bet kam, kas kasys ir glostys jam pilvuką“, „Tai silpnas ministras, neturintis nei jėgos, nei agresyvumo“, – kam skirtos šios M. Lučino kritikos strėlės? „Nuodėmių dešimtukas“ – jau rytoj 19.20 val. per TV3.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder