Lietuvė vyrą užsienietį... nusipirko „už karvę“

Lietuvė vyrą užsienietį... nusipirko „už karvę“

Vienintelio Lietuvoje kanalo moterims TV8 eteryje – damų triumfas. Jau šį sekmadienį, sausio 20-ąją, 10.50 val. laidos „Šeimos savaitė“ žiūrovų dėmesiui net dvi stulbinančios istorijos. Kulinarijos virtuozė Teresa atskleis, kaip ji vieną gražią dieną atsisakė virtuvės šefės darbo ir tapo... autobuso vairuotoja, o farmacininkė Jovita prisimins, kaip kadaise pardavė karvę, kad išpirktų į bėdą įkliuvusį mylimąjį.

Laidos „Šeimos savaitė“ svečiai – Jovita ir Armenas savo pasakojimu TV8 žiūroves nukels į poros pažinties pradžią, kai jiedu susitiko Kauno medicinos institute ir be proto vienas kitą pamilo. „Tai buvo tie laikai, kai keitėsi santvarka, keitėsi valdžia. Vieną dieną aš buvau Tarybų Sąjungos pilietis, o kitą – jau žmogus be paso. Užsibuvau Lietuvoje, tad gimtojoje Armėnijoje manęs laukė nemalonumai. Jovita mane išgelbėjo. Iki šiol visiems pasakojame, kad nusipirko mane už karvę“, – juokiasi vyras, šiandien vadovaujantis vienos didžiausių JAV farmacijos įmonių atstovybei Lietuvoje.

Stebėdamos tai, kaip gimimo dieną švenčia kita „Šeimos savaitės“ herojė Teresa, kurią vaikai dievina, o vyras dovanoja automobilius, TV8 žiūrovės greičiausiai bandys atskleisti paslaptį, ką tokio turi ši moteris, kad ją taip myli. Laidos kūrėjai žada – tos, kurios stebės laidą iki galo, atsakymą ne tik išgirs, bet ir išvys savo akimis.

Kaip pagaminti puikias ananasų ir krevečių salotas? Kaip užsiauginti ananasiuką namie? Kodėl kelionių troškulį pažadins septyni Baškirijos stebuklai? Įdomių pasakojimų, naudingų patarimų ir staigmenų kupina laida „Šeimos savaitė“ – sekmadienį, sausio 20-ąją, 10.50 val. per TV8.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder