Lietuvių aktorei pasiūlyta filmuotis su Tomu Kruzu?

Lietuvių aktorei pasiūlyta filmuotis su Tomu Kruzu?

Vasarį paskelbusi Meilės mėnesiu, švenčių ir šeimos televizija TV3 Vasario 14-ąją, bene romantiškiausią metų dieną, ištikimiausius žiūrovus kviečia praleisti drauge su pamiltais per šešerius sezonus kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojais, apsilankyti M.A.M.A. 2012 laureato Donato Montvydo dainos „Make That Love“ vaizdo klipo premjeroje su seksualiąja Jurgita Jurkute ir pasinerti į spontaniškus meilės nuotykius „Kartą Romoje“ su žaviąja Kristen Bell ir gražuoliuku Joshu Duhameliu!

Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ apdovanojimų ceremonijoje raudonu kilimu žingsniuos per šešerius serialo metus žiūrovų pamilti herojai. Apdovanojimų vedėjai žada – aktoriai sulauks ne tik šlovės, bet ir linksmų provokacijų. Už vienos provokacijos užkibo aktorė Aušra Štukytė, šventai patikėjusi, kad pagaliau išsipildys jos sena svajonė – galimybė filmuotis su Holivudo dievaičiu... Tomu Cruise‘u!

Naivuolę įsimylėjėlę Vilmą seriale vaidinanti A. Štukytė lietuvių gerbėjų stoka nesiskundžia, tačiau tikina svajojanti ir apie pasaulinį pripažinimą. Ar todėl aktorė lengvabūdiškai priėmė pasiūlytą kiek šokiruojantį vaidmenį – kulkų suvarpytą moters kūną, gulintį apleistame name, – kad tik galėtų filmuotis su T. Cruise?

„Aš vis tiek tikiu, kad gyvenime viskas vyksta ne veltui. Gali būti, kad tai ženklas ir anksčiau ar vėliau aš vaidinsiu jei ne su T. Cruise‘u, tai gal su Bradu Pittu? Juk svajonės pildosi!“ – sako šypsodamasi „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė. Tiesa, prieš keletą metų su Aušra bendravo režisierius iš Italijos Giuseppe Tornatore dėl vaidmens juostoje „Malena“, kurioje filmavosi pati... Monica Belucci!

„Tąkart italai ieškojo aktorės, tinkamos įkūnyti išeivę iš Rytų Europos. Skridau į Romą pasikalbėti. Deja, ko gero, buvau per jauna tokiam sudėtingam vaidmeniui – 8 vaikus pagimdžiusiai surogatinei motinai. Tačiau aktorių atrankos įspūdis išliko nuostabus, režisierius pasirodė labai šiltas, ramus“, – įspūdžiais dalinasi Lietuvoje garsi aktorė.

TV3 žiūrovai „Moterys meluoja geriau. Mylimiausi“ rinkimuose atidavė per 50 tūkst. balsų! Jų rezultatai bus paskelbti Vasario 14-ąją, Meilės dieną, „Moterys meluoja geriau. Apdovanojimai“ ceremonijoje. Ar A. Štukytei pavyks laimėti „Mylimiausios serialo moters“ titulą? O gal ji taps mylimiausia kategorijoje „Mylimiausia serialo šeima“? Intriga paaiškės Meilės dieną, 19.50 val. tik per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder