Marijonas Mikutavičius apie Arūną Valinską: „Esu matęs, kaip jis gali būti šėtoniškas kai kurių žmonių atžvilgiu“

Marijonas Mikutavičius apie Arūną Valinską: „Esu matęs, kaip jis gali būti šėtoniškas kai kurių žmonių atžvilgiu“

Kada Arūnas Valinskas nesibaimina atskleisti savo silpnybių? Pagal kokius bruožus atsargusis šou verslo ryklys renkasi draugus? Ar tiesa, kad po linksma prodiuserio ir laidų vedėjo kauke slepiasi griežtas, kategoriškas, o kartais net despotiškas savo aplinkai vyras? Apie tai ir kitas ne mažiau intriguojančias temas A. Valinskas šį vakarą kalbės Nomedos Marčėnaitės vedamoje laidoje „Kitaip. Su Nomeda”.

„Jis nevaldomas, neperkalbamas, energingas, entuziastingas, atkaklus. Aš esu matęs, kaip jis gali būti šėtoniškas kai kurių žmonių atžvilgiu. Kai siekia savo tikslo ir kai žino, ko gero, kaip jį pasiekti, jisai darosi labai reiklus ir nepakantus“, - apie savo bičiulį A. Valinską pasakojo laidų vedėjas Marijus Mikutavičius.

Tačiau, prodiuserį įvardinęs kaip labai stiprią ir valingą asmenybę, M. Mikutavičius pasakoja draugą matęs ir silpnumo akimirką.

„Tada rūkėm ir vienu metu supratau, kad jis buvo palūžęs ir net nebijojo to parodyti, nesigėdijo. Juk mes visi ne plieniniai. Kiekvienam, kad ir koks jis būtų monstras, būna akimirkų, kai jis žiauriai silpnas“, - kalbėjo M. Mikutavičius.

Buvusi A. Valinsko klasės auklėtoja Vilhelmina Tuskenienė atskleidė dar daugiau A. Valinsko paslapčių.

Pasirodo, lietuviško šou verslo pradininku tituluojamas A. Valinskas mokykloje buvo didelė vaikščiojanti problema – jo pažymių knygelė mirgėjo nuo mokytojų pastabų. Pavyzdžiui, jis į klasę buvo atsivedęs klajojantį vilkšunį ir užsiundė, kad šis pultų mokytoją.

„Jis buvo toli gražu neeilinis moksleivis, paskui jį sekdavo visi. Jis karčiuodavosi, drausmindavo klasės draugus. Jis negali pakęsti tų, kurie abejingi. Man rodos, jis toks išliko iki šios dienos – jam paprieštarauti nėra paprasta”, - pasakoja buvusi A.Valinsko klasės auklėtoja, kuri prisiminimais dalinosi skaitydama iš savo dienoraščių. Tiesa, A. Valinskas mokyklą baigė aukso medaliu.

Kaip į tokį atvirumą, filmuotuose gerai jį pažįstančių žmonių pasakojimuose, reagavo pats A. Valinskas? Juo labiau, kad artimieji atskleidė daug dar negirdėtų šou verslo ryklio nuodėmių. Dėl kokių savo sprendimų jis gailisi?

Dar nematytą A. Valinsko veidą pamatysime šiandien, pirmadienį 21 val. 45 val kitokių pokalbių laidoje „Kitaip. Su Nomeda” per „Lietuvos ryto” televiziją.

Sidebar placeholder