Meilės diena televizijoje: „TV3 mylimiausi“, naujas J. Jurkutės amplua ir filmo premjera

Meilės diena televizijoje: „TV3 mylimiausi“, naujas J. Jurkutės amplua ir filmo premjera

Šeimos ir švenčių televizija TV3 paskelbė vasarį meilės mėnesiu, o šią ypatingą – šv. Valentino – dieną savo žiūrovams dovanoja romantiškų, jaukių, netikėtų premjerų lietų. Šįvakar TV3 eteryje: rinkimų „TV3 mylimiausi“ kulminacija, iškilmingi „Moterys meluoja geriau“ apdovanojimai, dainininko Donato Montvydo vaizdo klipo premjera, romantiškas kino seansas – premjera „Kartą Romoje“ ir serialo „Firma“ debiutas.

Pirmosios romantiškos dovanos žiūrovų laukia 17.00 val. informacinėje-pramoginėje pavakario laidoje „Diena“. Tiesiogiai per TV3 ir tiesiogiai per TV3 Play bus iškilmingai paskelbti tradiciniai jau trečius metus iš eilės vykusių rinkimų „TV3 mylimiausi“ rezultatai. Dvi savaites internautai 8 kategorijose balsavo už savo mylimiausius – projektus, pramogines, gyvenimo būdo, specializuotas, naujienų ir nuomonių laidas, projektų vedėjas ir vedėjus, kultinius lietuviškus ir užsienio serialus rekordiška daugybe – beveik 140 000 − balsų! „TV3 mylimiausius“ šįvakar paskelbs „Dienos“ vedėjai – Agnė Grigaliūnienė ir Mindaugas Rainys.

Tie, kurie vakarų neįsivaizduoja be kultinio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“, 19.50 val. kviečiami į ištaigingą apdovanojimų ceremoniją. Specialioje laidoje bus pagerbti TV3 internetinio tinklalapio lankytojų nuomone populiariausi, mylimiausi „Moterys meluoja geriau“ herojai. Kas taps „Mylimiausia moterimi“, „Mylimiausiu vyru“, „Mylimiausia pora“ ir „Mylimiausia šeima“? Čia susirinks garsiausi serialo aktoriai – Inga Norkutė-Žvinienė, Edita Užaitė, Gintarė Latvėnaitė, Aušra Štukytė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Nerijus Gadliauskas, Marius Jampolskis ir kiti. Šventiniam paradui diriguos „Šok su manimi“ antros vietos nugalėtojas, didžėjus Jonas Nainys, jo kolega Rolandas Mackevičius ir žurnalistas, verslininkas, etiketo žinovas Giedrius Drukteinis.

21.00 val. tradiciškai laukia nauja „Moterys meluoja geriau“ serija, o iš karto po jos, 21.30 val., – išskirtinė premjera: keturias muzikos apdovanojimų M.A.M.A. statulėles laimėjusio dainininko D. Montvydo ir TV3 laidų vedėjos, aktorės Jurgitos Jurkutės dueto debiutas vaizdo klipe „Make That Love“. Nušlifuota iki tobulybės naujausia D. Montvydo daina ir susižavėjimo, aistros kupinas vaizdo klipas nepaliks abejingų. Šilti žvilgsniai, lūpų sodrumas, tobuli kūnai ir prisilietimai neleis pamiršti, jog šis vakaras skirtas meilei!

Romantiška nuotaika neišblės ir 22.00 val., mat TV3 eteryje – kino premjera: komedija „Kartą Romoje“ (When in Rome) su gražuole Kristen Bell ir žaviuoju Joshu Duhamelu. Meile netikinti niujorkietė, staiga atsidūrusi Romoje, nieko negalvodama iš fontano išgriebs keletą monetų. Nuotykiai prasidės, kai kiekviena moneta virs... dėl herojės iš proto einančiu vaikinu!

Naktinėtojams – dar viena TV3 premjera. 00.40 val. – pirmoji draminio veiksmo serialo „Firma“ (The Firm) serija. Pagal garsų romaną ir to paties pavadinimo dviem Oskarams nominuotą filmą su Tomu Kruzu pastatytas serialas pasakos apie perspektyvų advokatą, visomis jėgomis siekiantį atsikratyti jį ir jo šeimą sunaikinti besitaikančių grėsmingų jėgų.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder