Paskutinį sausio šeštadienį – animacinė TV3 premjera „Ledynmetis 3“

Paskutinį sausio šeštadienį – animacinė TV3 premjera „Ledynmetis 3“

Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 visada ypatingą dėmesį skiria animacijai ir nuolat pristato naujausius, tiek vaikų, tiek suaugusių dievinamus, begalę apdovanojimų surinkusius, įspūdingomis technologijomis sukurtus filmus, kurių siužetai moko priimti sprendimus, skatina kūrybiškumą ir puoselėja meilę savo artimiesiems. Net tris sausio šeštadienius iš eilės TV3 skiria eterį kultiniams sniego ir ledo amžiaus herojams: sausio 12-ąją žiūrovai stebėjo animacinės komedijos „Ledynmetis“ (Ice Age) Oskarui nominuotą pirmąją dalį, šį šeštadienį, sausio 19-ąją 19.00 val. laukia „Ledynmetis 2: eros pabaiga“ (Ice Age: The Meltdown), o sausio 26-ąją tuo pačiu laiku – didžioji TV3 premjera „Ledynmetis 3“ (Ice Age: Dawn of the Dinosaurs).

Šį šeštadienį antrasis „Ledynmetis“ mokys, kaip reikia perspėti visus draugus apie artėjančią bėdą, ir parodys, kaip visiems kartu galima įveikti didžius sunkumus. 19.00 val. TV3 eteryje prasidės ypatinga gelbėjimosi nuo artėjančio tvano operacija!

Gauruotas mamutas Menis prabils Rimo Šapausko balsu, įkyruoliui tinginiui Sidui balsą paskolins aktorius Arūnas Sakalauskas, o kardadančio tigro Diego balsu kalbės aktorius Dainius Svobonas. Žinoma, čia atsiras ir po įšalo žemę besivaikantis savo numylėtą gilę, primenantis ir voverę, ir žiurkiuką, herojus Skretas!

Didžioji TV3 sausio premjera – trečiasis „Ledynmetis“ paskutinį mėnesio šeštadienį 19.00 val. alsuos meile, mat Skretas suras savo būsimą antrąją pusę – voverytę skraiduolę ilgomis blakstienomis, vardu Skretė, o mamutas Menis su naująja savo drauge Eli... lauksis mažylio!

Žinoma, jaukią idilę sudrums tinginys Sidas, iš to begalinio noro turėti šeimą, pavogsiantis... dinozauro kiaušinį! Štai čia ir prasidės nuotykiai, kurių sūkuryje atsiras ir naujas herojus – dinozaurus medžiojanti žebenkštis. Kuris herojus prabils Džiugo Siaurusaičio balsu, o kuris Vytauto Šapranausko?

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder