„Paslapčių namų“ premjeroje bus atskleistos šokiruojančios paslaptys

„Paslapčių namų“ premjeroje bus atskleistos šokiruojančios paslaptys

Rytoj, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play – naujojo realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) premjera. Pasaulyje populiarus tikrasis realybės šou Lietuvoje iškilmingai atvers paslaptingojo namo duris ir pristatys jo gyventojus. Premjeros metu bus patenkintas TV3 žiūrovų smalsumas: atskleistos kai kurių dalyvių paslaptys, pristatytas „Paslapčių namų“ himnas ir paviešinti kadrai su 24 valandas „Paslapčių name“ praleidusiomis įžymybėmis.

„Žiūrovai pirmą kartą išvys penkiolika „Paslapčių namų“ dalyvių, kurie dvylikai savaičių atsisveikins su artimaisiais. Ištisas 24 valandas per parą jie bus stebimi per televiziją“, – sako šou prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. „Paslapčių namų“ vedėjai Marijus Mikutavičius ir Agnė Grigaliūnienė TV3 žiūrovus supažindins su penkiolika jaunų, žavių, intriguojančias paslaptis slepiančių žmonių. Vos dalyviams įžengus į namą, TV3 žiūrovų smalsumas bus patenkintas – vedėjai atskleis keletą paslapčių. Ar dalyviams ilgai pavyks jas išsaugoti nuo konkurentų?

„Į intriguojantį žaidimą nersiantys projekto dalyviai nė nenumano, kad juos stebėsiantys ir į tikrą detektyvą kartu su jais įsitrauksiantys žiūrovai jau žinos keletą sensacingų paslapčių“, – didžiosios TV3 premjeros detales išduoda Samas. Jau rytoj 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play žiūrovai sužinos ir pirmąsias „Paslapčių namų“ intrigas. Į paslapčių namus beveik 3 mėnesius kojos neįkels nei vienas žmogus iš realaus pasaulio. Daugiau nei 100 tūkst. litų – dėl tokios pinigų sumos varžysis „Paslapčių namų“ gyventojai.

Tačiau tai ne vienintelė staigmena, laukianti žiūrovų. Ką tik finišavusio sėkmingo muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai paruošė staigmeną „Paslapčių namų“ žiūrovams. „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė, repo trejeto RSP narys Dominykas ir „4 Roses“ merginos ką tik studijoje įrašė naujojo realybės šou himną. Jį gyvai atliks tikrojo realybės šou premjeros metu.

Premjeros metu taip pat bus parodyti pikantiški kadrai iš 24 valandas „Paslapčių namuose“ praleidusių įžymių žmonių gyvenimo. Tarp tokių svečių buvo „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Raminta Vyšniauskaitė ir Saulius Baniulis, žinomas plaukų stilistas Valerijus Gigevičius, šokėjas ir fotografas Naglis Bierancas bei kiti.

Jau daugybę sezonų prie televizijos ekranų Prancūzijoje, Olandijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje pritraukiantis intriguojantis detektyvas „Paslapčių namai“ lietuvišku kanalu tiesiogiai prasidės jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. − per TV3!

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder