Rūta Ščiogolevaitė tęsia tradiciją pasirodyti "X Faktoriaus" scenoje
Rūta Ščiogolevaitė tęsia tradiciją pasirodyti "X Faktoriaus" scenoje

Populiariausias muzikinis projektas Lietuvoje „X Faktorius“ paskutinį atrankų dienoraščio puslapį užvertė tradiciškai – nuostabaus balso savininkės teisėjos Rūtos Ščiogolevaitės pasirodymu. Tiesa, tai ir vėl nutiko ne pačios dainininkės noru.

Iki šiol daugelis pamena kaip pirmajame projekto sezone žiūrovai išprovokavo Rūtą scenoje pasigalynėti su dalyve Vaiva Kalinauskaite, kartu atliekant Whitney Houston dainą. Tai buvo tikras desertas „X Faktoriaus“ gerbėjų ausims ir akims.

Akivaizdu, jog tai puikiai pamena ir prie teisėjų stalelio šalia Rūtos sėdintys kolegos – teisėjai Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Vyrai negalėjo praleisti progos tai išvysti darkart.

Šįkart teisėjai ne tik privertė Rūtą užlipti ant scenos, bet ir pateikė jai staigmeną – savo nuožiūra parinko jai dainą. „Jūsų plojimai – scenoje pati Rūta. Ji iš tikrųjų nežino ką dainuos“, – juokėsi staigmeną kolegei iškrėtęs Samas.

Scenos profesionalė neapsijuokė – jai uždainavus Alicia Keys „Some people want it all“ salė plojo atsistojusi. Akivaizdu, jog „X Faktoriaus“ džentelmenai mesdami Rūtai iššūkį puikiai žinojo, kaip tobulai ji moka išsisukti iš padėties.

Jau šį sekmadienį, lapkričio 10-ąją, teisėjų ketvertas su atrinktaisiais dalyviais žengia į antrąjį etapą – keliauja į kūrybinę stovyklą Druskininkuose, iš kurios tik dvidešimt dalyvių žengs kautis dėl „X Faktoriaus“ laimėtojo vardo. Naujoji laida – sekmadienį 19.30 val. per TV3.

Sidebar placeholder