Samas atskleidė formulę, reikalingą muzikos scenos pirmokui

Samas atskleidė formulę, reikalingą muzikos scenos pirmokui

Populiariausias TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ grįžta ir jau netrukus dainingiausius tautiečius kvies į atrankas didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Sėkmingos muzikinės paukštės ieškantys dainininkai jau žino, kad debiutiniame „X Faktoriuje“ pastebėtieji ilgai išliks šalies muzikos scenoje. Ar norintys dainuoti turi drąsos pasekti sėkmingiausiųjų pėdomis?

Nors metai iš metų netyla kalbos, ar muzikinę karjerą dera pradėti rūsyje, ar televizijos projekte, vis dėlto muzikiniai televizijos šou vis dar domina žiūrovus. „Norite sėkmės formulės? Štai ji: talentas + naujos galimybės + naudingi kontaktai, – muzikos pasaulio pirmokui reikalingą sėkmės formulę diktuoja „X Faktoriaus“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. – Pavyzdžiui, šią formulę labai gerai atitinka merginų grupė „4 Roses“. Jos abiem rankom pagriebė galimybę, o kas bus toliau, priklausys nuo įdėto darbo.“

Balsingos, charizmatiškos, stilingos – ar dar daugiau ko nors reikia? Atrodo, kad dvi merginų grupės, susibūrusios į vieną, tikrai gali pasiekti daugiau, nei dainuodamos atskirai. „Iš pradžių manėme, kad nieko neišeis, o šiandien jau negalime atsidžiaugti. Ar galvojame apie išsiskyrimą? Juokaujate, mintyse – naujų dainų įrašinėjimas“, – tikina Dileta Meškaitė, „4 Roses“ narė.

Pirmąjį „X Faktorių“ Lietuvoje laimėjusi Giedrė Vokietytė taip pat nesnaudžia – šiandien ji pluša įrašų studijoje. Prie pirmojo Giedrės singlo prisidėjo ir užsienio kompozitoriai. Jau netrukus jį išgirs visi projekto laimėtojos gerbėjai.

Užbaigdamas pokalbį muzikinių talentų ieškotojas Samas patikina, kad sėkmė gali nusišypsoti kiekvienam, svarbu labai norėti. „Net nebūtina laimėti projektą. Būtina turėti troškimų ir išmintingai pasinaudoti gyvenimo suteiktomis galimybėmis“, – aiškina „X Faktoriaus“ prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

Kas laukia jau antrojo Lietuvoje „X Faktoriaus“ dalyvių ir žiūrovų? Ar Lietuvoje dar yra neatrastų muzikinių talentų? Populiariausias muzikinis projektas „X Faktorius“ – jau netrukus tik per TV3!

„X Faktorius“ – jau greitai tik per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder