Seriale "Moterų laimė" atgims pagarsėjusi lietuviška byla

Seriale "Moterų laimė" atgims pagarsėjusi lietuviška byla

Prieš keletą metų ažiotažą visuomenėje sukėlusi byla vėl išlįs į dienos šviesą. Viena iš istorijos centre buvusių merginų sutiko papasakoti savo išgyvenimus prodiuserių kompanijos „Videometra“ scenaristams. TV3 seriale „Moterų laimė“ vienai pagrindinių veikėjų bus suteikti autentiški tikros merginos, įklampintos į prostitucijos liūną, išgyvenimai. Šis rudenį naujajame TV3 sezone pasirodysiančio serialo „Moterų laimė“ vaidmuo patikėtas kylančiai lietuvių aktorei Godai Petkutei.

Šiandien jau mažai ką stebina pasakojimai apie merginas, svajojusias apie blizgančią karjerą, o tapusias prostitutėmis, tačiau istorija, pagal kurią sukurta G. Petkutės vaidinama Eglė, yra verta išskirtinio dėmesio. „Jeigu kalbėčiau vardais ir pavardėmis, ko gero, susilaukčiau nemalonumų – į šią istoriją, žiniasklaidoje mirgėjusią prieš kelerius metus, buvo įsipainioję garsūs Lietuvos žmonės. Tuomet buvo demaskuotas modelių agentūros veikla besidangstantis prekybos merginomis klanas. Visai jaunutės buvo viliojamos dirbti neva modeliais, o iš tiesų būdavo išvežamos į Dubajų, Londoną bei kitus pasaulio didmiesčius dirbti prostitutėmis“, – pasakoja „Videometra“ viešųjų ryšių specialistė Vaida Skaisgirė.

Į prostitucijos liūną įstumtą naivią merginą vaidinančiai jaunosios kartos aktorei G. Petkutei šis vaidmuo be galo įdomus: „Mano herojė Eglė – prieštaringa asmenybė. Kol gyveno provincijoje, ji buvo atlapaširdė, naivi mergina, puoselėjo ganėtinai utopiškas svajones. O pajutusi lengvai uždirbamų pinigų skonį ji kaipmat pradeda keistis. Ir tikrai ne į gera... Šis vaidmuo man sukėlė galybę minčių ir pamąstymų“, – pasakoja Goda.

Iš Šilutės kilusi G. Petkutė patvirtina, jog merginos provincijoje yra gerokai naivesnės ir patiklesnės nei didmiesčiuose: „Merginos iš mažų miestelių neretai susikuria daugybę iliuzijų... O kaip tai kursto blizgūs žurnalų viršeliai! Apsėstos svajonių jos neretai nemato tykančios klastos...“

Autentiškos, dramatiškos ir pamokančios gyvenimo istorijos, kurias perteiks penkios talentingos aktorės – Gabija Ryškuvienė, Daiva Tamošiūnaitė, Vaida Būtytė, Goda Petkutė bei Akvilina Ubartaitė – jau šį rudenį naujajame TV3 sezone.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder