Šiemet ir vėl kviečiama prasmingai švęsti tradicinę "Pyragų dieną"

Šiemet ir vėl kviečiama prasmingai švęsti tradicinę "Pyragų dieną"

TV3 lapkričio 6 dieną kviečia švęsti tradicija tapusią „Pyragų dieną“.

Šia iniciatyva, kurią įkvėpė „Išsipildymo akcija“, visi įmonių ir įstaigų vadovai, darbuotojai, moksleiviai, studentai ir tiesiog geros valios žmonės kviečiami iškepti pyragą, šį trečiadienį atsinešti jį į biurą, už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Šia iniciatyva surinkti pinigai bus panaudoti likimo nuskriaustiems vaikams padėti.

„Džiugu, kad „Pyragų diena“ jau tapo gražia tradicija ir kasmet švenčiama vis plačiau. Tai puiki proga ne tik surengti jaukią šventę savo kolektyve, smagiai prie pyrago gabalėlio pabendrauti su draugais, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems ligoniukams“, – sako UAB „TELE-3“ generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

„Pyragų dieną“ švenčia daugelis verslo įmonių ir valstybinių institucijų, švietimo ir ugdymo įstaigų, žiniasklaidos atstovų, įvaizdžio namų, reklamos agentūrų ir visuomenei žinomų žmonių, suburdami geriems darbams neabejingus kolegas bei draugus. TV3 televizijos biure „Pyragų diena“ taip pat jau tapo saldžia aukojimo tradicija – šiemet, lapkričio 6-ąją, prie kolegų keptais pyragais nukloto stalo rinksimės jau ketvirtus metus iš eilės.

„Jau ne kartą esu sakiusi, kad pyragai, tortai ir visas kepinių pasaulis turi bene daugiausia magijos, nes tik ruošiant kepinius širdyje iš tiesų užgroja šventinis dūdų orkestras, o tu, pasiraitojęs miltuotas rankoves, tampi to orkestro dirigentu. O jeigu dar turim su kuo tais kepiniais dalintis, tą akimirką esam laimingiausi žmonės. Pyragų diena – geras pretekstas sukurti jaukią ir prasmingą šventę sau ir kitiems“, – tikina TV3 laidos „Beatos virtuvė“ kūrėja Beata Nicholson, ragindama visus prisijungti prie iniciatyvos „Pyragų diena“. Trūksta idėjų? Naujausia „Beatos virtuvės“ laida, skirta kepiniams, kiekvieno laukia televizijoje internete TV3 Play: www.tv3play.lt/play/330417?autostart=true.

Paramos projektą „Išsipildymo akcija“, kuriam bus skirtos ir „Pyragų dienos“ surinktos lėšos, TV3 ir SEB bankas organizuoja nuo 2003 metų. Už geros valios žmonių per dešimt metų suaukotas lėšas jau pagelbėta dešimtims tūkstančių vaikų namų auklėtinių bei ligoniukų. Vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą, jiems nupirkta vaistų, atlikta operacijų, parūpinta medicininės įrangos, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija. Per daugiau nei dešimtmetį „Išsipildymo akciją“ pamėgo daugelis Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų.

TV3 ir SEB organizuojamai IŠSIPILDYMO AKCIJAI galima aukoti ir telefonu nuo lapkričio 4 d.: 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų) ir www.aukok.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder