Su seserimi susitaikiusi Kristina Ivanova: „Atėjo metas šeimai ir motinystei“

Su seserimi susitaikiusi Kristina Ivanova: „Atėjo metas šeimai ir motinystei“

„Man tuoj sueis 26-eri, tai pats gražiausias ir tinkamiausias šeimai ir motinystei amžius“, – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. dvidešimtmetį švenčiančios televizijos TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams prisipažins sceną į grožio verslą iškeitusi Kristina Ivanova. Populiarios merginų grupės „ŠarkA“ buvusi lyderė žada atsakyti į visus klausimus, žurnalistams ir gerbėjams neduodančius ramybės pastaruosius porą mėnesių.

Kaip tik tada į viešumą pateko informacija, kad garsi mergina prabėgus metams po skandalingojo grupės „YVA“ iširimo ir triukšmingo konflikto su seserimi Natalija Bunke iškėlė taikos vėliavą ir pasitraukė iš pramogų pasaulio. Ar palikti šou sceną ją privertė mylimasis? Kodėl Kristina kaip tik dabar prabyla apie šeimą? Kuri iš garsiųjų seserų pirmoji nutarė žengti žingsnį susitaikymo link?

„Pokalbis bus atviras, smagus ir net šiek tiek aštrus“, – žada K. Ivanovą kalbinęs „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas Edvardas Žičkus. TV3 laidos žiūrovai jau šį vakarą išgirs, kodėl Kristiną vis labiau šokiruoja Lietuvos muzikos padangės žvaigždučių išsišokimai ir mėginimai bet kokia kaina atkreipti į save dėmesį.

„Negaliu suvokti, kam lieknoms sveikoms moterims darytis viešas plastines operacijas, demonstruoti visai Lietuvai. Jei nori jų, darykis tyliai, uždirbk joms pati ir pasilik šią asmeninę paslaptį“, – sakys pečiais gūžčiodama buvusi dainininkė, laidos kūrėjams prisipažinusi, kad visai netrukus pačioje sostinės širdyje duris atvers jau antrieji jos grožio namai.

Atviras interviu su K. Ivanova – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

Visas praėjusias laidas „Gyvenimas yra gražus“ sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete TV3 Play.

Gyvenimo būdo laida „Gyvenimas yra gražus“ - pirmadienį, 20.30 val. tik per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder