Sužinojusi, kad vyro nė valandai negalima palikti vieno, Inga Norkutė išsigando

Sužinojusi, kad vyro nė valandai negalima palikti vieno, Inga Norkutė išsigando

Nuo ryto iki vakaro pagrindinį vaidmenį naujajame režisieriaus Raimundo Banionio spektaklyje pagal rusų rašytojo Nikolajaus Leskovo apysaką „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“ repetuojanti aktorė Inga Norkutė - Žvinienė pripažįsta nespėjanti pakankamai laiko skirti vyrui Aurimui.

Nors toks darbymetis pažinčių laidos „Būk mano meile!” vedėjos šeimoje – ne naujiena, šįkart Inga turi pagrindo nerimauti.

Apie vyrų ištikimybę prakalbęs pažinčių laidos „Būk mano meile!” svečias, skandalingais pasisakymais garsėjantis psichologas Tomas Lagunavičius pabrėžė, kad jokia moteris negali būti tikra, ar vyras jai ištikimas, jei dažnai palieka jį vieną.

„Čia kas, pavojus mano santuokai?“, - sutriko laidos vedėja Inga.

„Būna, kad susitinka toks vyras su moterimi, truputį vynelio, truputį šampano, truputį brendžiuko, truputį konjako, truputį pavargom, galvytę priglaudėm... Nuo to viskas ir prasideda!” – toliau laidos vedėją gąsdino psichologas, teigiantis, kad didžiausią pavojų santuokai dažniausiai kelia „buvusios meilės”.

Tokiomis prognozėmis netiki „Būk mano meile!” vedėja, žinoma būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė. Pati parinkusi palankiausią vestuvių datą, būrėja Ingai ir Aurimui žada ne skyrybas, bet ilgą ir laimingą santuokinį gyvenimą ir... kūdikį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder