Tėčiu tapęs operos dainininkas J. Sakalauskas: „Dabar suprantu, kas yra angelai“

Tėčiu tapęs operos dainininkas J. Sakalauskas: „Dabar suprantu, kas yra angelai“

Jau šį sekmadienį, sausio 13-ąją, 10.50 val. vienintelio kanalo Lietuvoje, skirto moterims – TV8 eteryje pakvips romantika – naujausioje laidoje „Šeimos savaitė“ svečiuosis žavūs ir labai įsimylėję Jonas ir Agnė Sakalauskai. Jaunųjų operos solistų šeimoje didžiulis džiaugsmas – vos prieš porą savaičių jie susilaukė dukrelės Vakarės. „Dabar suprantu, kas yra angelai“, – šypsosis laimingas, pasididžiavimo kupinas tėtis.

Šio „Šeimos savaitės“ reportažo kūrimas buvo kone idiliškas: kol Jono žmona Agnė gamino žvakidę, vyras vis patobulindamas receptą bene pirmą kartą gyvenime kepė obuolių pyragą, o mažoji šeimos atžala kuo ramiausiai miegojo.

Laidoje netruks ne tik romantikos, bet ir rimtų, atvirų pašnekesių: vykstant Lietuvai lemtingiems sausio 13-osios įvykiams, J. Sakalausko tėtis – žinomas laisvės gynėjas Antanas Sakalauskas – stojo ginti tėvynės ir buvo sužeistas. Tą dieną Sakalauskų šeimą aplankė dar viena pribloškianti žinia: nutrūko labai laukto, taip ir nespėjusio į pasaulį pasibelsti kūdikio gyvybė...

Taip pat laidoje – „Šeimos savaitės“ vedėjo, žinomo aktoriaus ir režisieriaus Sakalo Uždavinio keturkojis draugas Marso, pasakojimas apie pasakiškai gražų, žiemiškai pasipuošusį Drezdeno miestą bei istorija apie tai, kaip per savo gimtadienį kukli veterinarijos studentė Rūta tapo prancūziškai šarminga gražuole.

Naudingų patarimų laidoje visai šeimai „Šeimos savaitė“ – kaskart nauji sveikos gyvensenos patarimai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, drąsūs eksperimentai virtuvėje, spalvingos ir egzotiškos kelionės, keturkojų džiaugsmai ir rūpesčiai. Viskas, ką reikia žinoti rūpestingai, atsakingai ir savimi pasitikinčiai moteriai, – jau šį sekmadienį, sausio 13-ąją, 10.50 val. per TV8.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder