Už kokias nuodėmes Arūnas Valinskas ieško geresnės vietos Pravieniškėse?

Už kokias nuodėmes Arūnas Valinskas ieško geresnės vietos Pravieniškėse?

„Mielai atvažiuočiau pas Jus į svečius pats, bet bijau, kad mane tiesiog atveš. O jeigu jau taip atsitiktų, ar rastumėt man kokį geresnį kambariuką?“ – Pravieniškių seniūnės Galinos Jengalyčevos teiravosi Arūnas Valinskas.

„Manau, kad pavojingą tarpsnį jau „praslydot“ – ketverius metus Seimo nario kėdėje su šypsena veida jam priminė legendinė „Taip.Ne“ žaidėja, kurios, azartiškai žaidžiančios prie stalo neabejotinai pasiilgo visi ilgamečiai žiūrovai.

Už kokias nuodėmes A. Valinskas prašys G. Jengalyčevos geresnio „kampo“ Pravieniškėse, BTV žiūrovai sužinos trečiadienio vakarą, kovo 13-ąją, 20.30 val.

Savo smegenų vingius žaidime tikrins ir dvi žinomos gražuolės – „Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė ir grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė.

„Negalvokite, kad mes tik gražios. Mes protingos ir kartais net kandžios. Na, jei ne kandžios, tai pasibraižyti tikrai galim“, - sako I. Gervinskaitė.

Kad gražuolės gali ne tik puošti žaidimą, įsitikins ir A. Valinskas, kuriam vakaro metu tiesiog uždainuos širdis.

Apie „šiltesnio kampelio“ paieškas Pravieniškėse, grožį ir po juo slypinčią išmintį – trečiadienio vakarą žaidime „Taip.Ne“ 20.30 val. per BTV.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder