„X Faktoriaus“ vedlys Samas gimtadienį šventė Gruzijoje prie vaišėmis nukrauto stalo

„X Faktoriaus“ vedlys Samas gimtadienį šventė Gruzijoje prie vaišėmis nukrauto stalo

Prieš kiek daugiau nei dvi savaites nugriaudėjo grandiozinis TV3 televizijos jubiliejinis, dvidešimtasis, sezono atidarymo koncertas. Prie šio koncerto vairo stovėjęs asmuo dabar vadovauja intelektualių televizijos žaidimo „Kas? Kur? Kada?“ protų kovų paradui, o dar svarbiau – organizuoja didžiausio masto muzikinį projektą „X Faktorius“. Šis asmuo yra Saulius Urbonavičius-Samas. Ir jis savo 49-ąjį gimtadienį šventė... Gruzijoje. Kokie vėjai ten nunešė garsų Lietuvos prodiuserį?

Samas šypsosi sakydamas, kad, nors tikrasis gimtadienis buvo sekmadienį, jį atšvęsti rado laiko tik vakar – virš debesų atkarpoje Vilnius–Tbilisis. Draugiškai sutiktas Gruzijoje Samas gruzinų buvo pasodintas prie baltomis staltiesėmis puošto, gausiai vaišėmis nukrauto ir, žinoma, raudono vyno krištoliniuose grafinuose sklidino stalo. Ar draugai Gruzijoje ilgai planavo tokias „X Faktoriaus“ vedlio gimtadienio iškilmes? Ir kas tie draugai – gal Gruzijos turtuoliai?

„Jūs turbūt juokaujate?“ – juokiasi S. Urbonavičius. – Taip, Tbilisyje buvau sutiktas iš tiesų iškilmingai – juk taip Gruzijoje įprasta: visus svečius svetingai sutikti, apšokinėti, ‚aptupinėti‘... Tačiau čia atskirdau darbo reikalais, tad poilsiauti tikrai nebus kada“, – intriguoja Samas.

Paklaustas, ar į Gruziją vyko „X Faktoriaus“ reikalais, Samas patikina: „Deja, ‚X Faktorius‘ į Lietuvą atėjo pirmiau, nei į Gruziją, tad patirties gruzinus galėsime pamokyti mes. Taip, aš į Gruziją atskridau dėl vieno labai svarbaus projekto – originalaus realybės šou. Kaip lietuvių liaudies posakyje – devyniskart pamatuok, tik dešimtą pjauk. Tad mes taip ir ruošiamės – pamažu, pamažu...“ – mįslę užmena Samas, tačiau į smulkmenas nesileidžia.

Tiesa, prodiuseris pabrėžia, kad dabar verta laukti jau spalį TV3 eteryje startuosiančio „X Faktoriaus“. „Jau paruoštos pirmosios pritrenkiančios laidos. Ką tik užbaigėm dar vieną labai svarbų etapą, pagal projekto formato taisykles. ‚X Faktoriaus‘ teisėjai – Saulius Prūsaitis, Rūta Ščiogolevaitė, Vytautas Šapranauskas ir aš – susitikome su dalyviais ir davėme jiems užduotis, aptarėme, kurias sritis jie dar privalo tobulinti. Jau netrukus jiems teks lipti į didžiąją sceną, tad tam, kad kinkos nedrebėtų, scenai reikia pasiruošti tobulai. Mes jiems padedame. Juk visi nori sutarties su leidybine muzikos kompanija ‚Sony Entertainment‘“, – „X Faktoriaus“ užkulisius praskleidžia Samas ir drauge kviečia laukti analogų Lietuvoje neturinčio muzikinio projekto.

Didžioji TV3 televizijos dvidešimtmečio premjera – muzikinis projektas „X Faktorius“ jau spalį tik per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder