„X Faktorių“ pasitinkant: įvykis Amerikoje Samą privertė pamilti poeziją

„X Faktorių“ pasitinkant: įvykis Amerikoje Samą privertė pamilti poeziją

Nenumaldomai artėjant spalio 14-ajai, sekmadieniui, dienai, kai jubiliejų švenčianti TV3 televizija prisikels antram gimimui ir eteryje startuos dvidešimtmečio projektas – „X Faktorius“, aiškėja vis įdomesnių „X Faktoriaus“ vedlių asmeninio gyvenimo faktų. Ko dar nežinome apie talentų kalve praminto projekto vedlius Rūtą Ščiogolevaitę, Saulių Prūsaitį, Saulių Urbonavičių-Samą ir Vytautą Šapranauską?

„X Faktoriaus“ prodiuseris, legendinės, šiemet 25-ąjį jubiliejų švęsiančios, roko grupės „Bix“ įkūrėjas ir vokalistas S. Urbonavičius atskleidžia jautriąją savo sielos pusę. „Dievinu poeziją! Esu ne tik visų ‚Bix‘ dainų muzikos, bet ir tekstų autorius. Kuriu ir mėgstu skaityti eiles...“ – daugeliui netikėtas detales atskleidžia Samas.

Ne paslaptis – kartais aistra pomėgiams gali nuvesti iki beprotiškiausių gyvenimo poelgių. Vieną jų koncertuojant Amerikoje iki šiol su šypsena prisimena Samas. „Per ‚Bix‘ koncertinį turą vieno mano bičiulio bute Amerikoje mano akį patraukė Jimo Morissono poezijos knyga. Paėmęs ją į rankas pamaniau, kad tik pasiskolinsiu paskaityti. Tačiau iki šiol ji taip ir liko pas mane...“ – prisipažįsta juokdamasis Samas, prisimindamas akimirką, kai jo širdyje užgimė meilė poezijai.

Visame pasaulyje pripažinimo sulaukęs ir milijonus žiūrovų tūkstantinėse salėse bei prie televizorių ekranų prikaustantis muzikinis projektas „X Faktorius“ spalio 14-ąją debiutuos Lietuvoje. Didžiojoje Britanijoje muzikinio šou tėtis Simonas Cowellas jau skaičiuoja devintąjį muzikos talentų kalvės sezoną!

Kiek toli „X Faktoriaus“ dalyvius nuves aistra dainuoti, siekti pergalės – sutarties su leidybine muzikos kompanija „Sony Entertainment“, konkuruoti su varžovais ir iš proto išvesti tūkstantines Lietuvos minias? Kokiais būdais išsiskirti bandys šimtai į „X Faktoriaus“ sceną lipsiančių talentų? Lietuviškojo muzikos perlo paieškos TV3 eteryje prasideda jau spalio 14-ąją, sekmadienį, 19.15 val.!

 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder