Žinomos moterys Astai Stašaitytei-Masalskienei liejo ašaras dėl erotinių nuotraukų

Žinomos moterys Astai Stašaitytei-Masalskienei liejo ašaras dėl erotinių nuotraukų

Antradienio vakarą 20.30 val. BTV pokalbių laidoje „Yra kaip yra” virs karšta diskusija apie apsinuoginusias Lietuvos moteris. Prieš keletą metų internete pasklidęs atlikėjos Aurelijos Grikšaitės–Pankitos vaizdo įrašas, kuriame ji Vilniaus Katedros aikštėje prie Kalėdų eglutės staiposi visiškai nuoga, iki šiol moteriai kelia nemenką galvos skausmą.

„Tada mane apgavo. Pažįstami norėjo erotinių nuotraukų savo naujai interneto svetainei. Aš sutikau pozuoti. Tačiau nežinojau, kad būsiu ir filmuojama”, - laidos vedėjai Astai Stašaitytei–Masalskienei prisipažins Pankita. Tačiau pokalbiui įsibėgėjus, visgi moteris prasitars, kad jei dabar kas pasiūlytų panašų darbelį už gerą atlygį, Pankita tikrai neatsisakytų.

LNK projekte „Radžis ieško žmonos” sužibėjusi Inesa Taraškevič iki šiol negali pamiršti košmaro, kai draugė iš pavydo internete paviešino jos erotinės fotosesijos nuotrauką. „Kai aš paskaičiau komentarus, verkiau nesustodama. Tada sau prisiekiau, kad daugiau niekada nesifotografuosiu nuoga”, - pasakos Inesa Taraškevič.

Atlikėjas Valdas Karklelis studijoje prisipažins, kad anksčiau moteris ir merginas privačių vakarėlių metu audrindavęs erotiniais šokiais, dabar jis nutarė jas pamaloninti vien tik savo dainomis.

„Esu dainininkas, kuriu dainas. Ir nustokite viena kartą lipdyti man striptizo šokėjo etiketę”, - rėš Valdas Karklelis.

Ekspertų pusę atstovavęs žinomas muzikantas ir žurnalistas Arnoldas Lukošius reziumuos: „Gerai, kai žvaigždės karjera prasideda nuo erotinės fotosesijos, o ne ja baigiasi”.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder