Žolinę vainikuos koncertas
Žolinę vainikuos koncertas

Šeimos ir švenčių televizija ne tik intensyviai ruošiasi naujam sezonui, kuriame dovanos nematytas eterio spalvas, bet ir kviečia kartu švęsti vieną gražiausių vasaros švenčių - Žolinę.

Speciali TV3 programa rugpjūčio 15-ąją, šventinį ketvirtadienį, nuo pat ryto siūlo pasinerti į nuotykių ir dainų pasaulį.

Žolinę TV3 pradės švęsti nuo pat ryto. 9.35 val. žiūrovus visame pasaulyje populiariomis dainomis žadins „Jonas Brothers“ koncertas. Nuotykių komedija „Naktis muziejuje“ su Benu Stileriu (Ben Stiller) kvies pasinerti į nepaprastas istorijas 12.40 val. O štai juoko užtaisas su labai gerai nusiteikusiais jaunavedžiais laukia 14.55 val. Čia į romantinę dramą įtrauks Holivudo numylėtiniai: svajonių jaunikis Eštonas Kačeris (Ashton Kutcher) ir gražuolė Britani Merfi (Brittany Murphy). 16.50 val. nuotykių komedija „Nimės sala“ atvers duris į nepaprastos vaizduotės pasaulį su Oskarui nominuota jaunosios aktorių kartos viltimi Ebigeile Breslin (Abigail Breslin), dviejų Oskarų laimėtoja Džudi Foster (Jodie Foster) ir veiksmo filmų žvaigžde Gerardu Batleriu (Gerard Butler). 19 val. žinomiausias dainas TV3 žiūrovai trauks kartu su Lietuvos muzikos scenos žvaigždėmis. Koncertas „Bitėlandas 2013“ dovanos hitus, kurių žodžius moka bene kiekvienas. Kasmetinės šventės akcentu taps Marijaus Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“ lietuviškai sudainavusi vokiečių grupė „Fools Garden“. Aktorė Lina Rastokaitė scenoje įkūnys Merlin Monro ir Mari Dytrih, grupės ŽAS lyderis Linas Karalius taps Pinčiuku, Justinas Lapatinskas ir Karina Krysko savo dainomis seks vieną žinomiausių lietuviškų pasakų - „Jūratė ir Kastytis“. Scenoje ypatingu amplua sužibės estrados princas Rytis Cicinas. Jis įkūnys Mėlynbarzdį. Na o dainininkas Mantas taps jūreiviu.

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "TV publika"

Raktažodžiai
Sidebar placeholder