11 simpatiškų žmonių savybių, kurios sudaro jų žavesio pagrindą
11 simpatiškų žmonių savybių, kurios sudaro jų žavesio pagrindą

Dauguma klysta manydami, kad žavesys arba sugebėjimas patikti kitiems yra įgimtas dalykas, kad gamta juos apdovanojo patrauklia išvaizda ir puikiu charakteriu. Pasirodo, žavesys nebūna įgimtas. Galima išmokti patikti kitiems.

Kalifornijos universiteto mokslininkai atliko tyrimus ir nustatė, kad visų numylėtiniai turi bendrų savybių, kurias galėtų išsiugdyti kiekvienas panorėjęs.

11 bendrų simpatiškų žmonių savybių

1. Jie klausinėja

Didžiausia klaida, kurią daro žmonės, klausydami kitų, yra galvojimas apie tai, ką jie atsakys pašnekovui arba kokias pasekmes gali turėti jo suteikta informacija jiems patiems. Tai trukdo klausytis pašnekovo ir sukelia neigiamas emocijas.

Paprasčiausia būdas išvengti tokios klaidos – klausinėti pašnekovo pokalbio tema. Žmonėms patinka suvokti, kad jų klausomasi, o aiškinamieji klausimai parodo, kad jūs ne tik klausotės, bet ir domitės tuo, ką jums sako.

2.J ie padeda į šalį savo telefonus

Niekas negali sukelti pašnekovui tokio susierzinimo ir nusivylimo, kaip pokalbio metu žinutes skaitinėjantis ar rašantis pašnekovas. Jeigu įsijungiate į pokalbį, tai susikoncentruokite į jį. Netrukus suprasite, kad gyvi pokalbiai gali teikti daugiau naudos, jeigu rimtai klausotės.

3. Jie būna nuoširdūs

Neįmanoma patikti žmonėms, jei nesate nuoširdūs. Niekas nemėgsta apsimetinėjančių ir veidmainių. Visus traukia sąžiningi žmonės, kurias galima pasitikėti. Sutikite, kad negalima pajusti palankumo žmogui, kai nežinote, kas jis yra iš tikrųjų ir kokie jo kėslai ar tikrieji jausmai.

4. Jie nekritikuoja ir nesmerkia

Jeigu norite patikti žmonėms, turite būti atviri ir be išankstinių neigiamų nuostatų. Atvirumas pasauliui padarys jus komunikabiliu ir aplinkiniams įdomiu žmogumi. Niekas nenori diskutuoti su tuo, kuris jau susiformavo savo nuomonę ir nenori girdėti jokių argumentų.

Stenkitės pamatyti pasaulį kito akimis. Tai nereiškia, kad reikia aklai tikėti tuo, kas jums sakoma ar nekreipti dėmesio į blogus poelgius. Tiesiog susilaikykite nuo vertinimų, kol nesužinosite tikrųjų žmogaus motyvų.

5. Jie nesistengia patraukti dėmesio

Žmonės nemėgsta tų, kurie stengiasi bet kokia kaina atsidurti dėmesio centre. Kad patiktumėte kitiems, nereikia vaizduoti energija trykštančio ekstraverto. Aplinkinius visada paperka paprastas draugiškumas ir dėmesingumas. Jei būsite pasitikintys savimi, kalbėsite draugiškai ir lakoniškai, žmonės klausys jūsų ir jaus jums pasitikėjimą. Pabrėždami savo reikšmingumą, neteksite jų palankumo.

6. Jie įvaldę pozityvią kūno kalbą

Jeigu kreipsite dėmesį į savo gestus, veido išraiškas, balso toną ir stengsitės, kas jie būtų optimistiški, žmonės jaus jums palankumą. Entuziastingas balso tembras, atvira rankų padėtis (jos nesukryžiuotos ant krūtinės), akių kontaktas ir lengvas palinkimas į pašnekovo pusę – visa tai yra teigiamos kūno kalbos formos.

7. Jie padaro stiprų įspūdį susipažįstant

Tyrimai parodė, kad dauguma žmonių nusprendžia, ar pašnekovas jiems simpatiškas, per pirmąsias septynias pažinties minutes. Per likusį pokalbio laiką jie pagrindžia sau pirmąjį įspūdį. O geras pirmasis įspūdis glaudžiai susijęs su teigiama kūno kalba. Tiesi laikysena, šypsena, tvirtas rankos paspaudimas, tiesūs pečiai smarkiai padidina šansus patikti pašnekovui.

8. Jie kreipiasi į kitus vardu

Vardas – neatsiejama žmogaus asmenybės dalis. Sugebantys patikti kitiems paprastai įsidėmi pašnekovo vardą ir ištaria jį sveikindamiesi ar pokalbio metu.

9. Jie šypsosi

Žmonės natūraliai (nesąmoningai) veidrodiniu būdu atspindi pašnekovo kūno kalbą. Jeigu norite patikti kitam, šypsokitės jam viso pokalbio metu. Ir jis atsakys jums šypsena.

10. Jie žino, kada galima atvirauti

Būkite atsargūs ir neskubėkite dalytis asmeninėmis problemomis ir prisipažinimais, kitaip pelnysite niurzgos reputaciją. Simpatiški žmonės leidžia pašnekovui nuspręsti, kada bus galima pasikalbėti iš širdies.

11. Jie meistriškai derina entuziazmą su humoru

Aplinkinius visada žavi žmonės, kurie su entuziazmu dirba savo darbą. Reikia įsidėmėti, kad aistringai į darbą pasinėrę žmonės gali būti palaikyti per daug rimtais arba išsiblaškiusiais, nes nieko daugiau nepastebi.

Simpatiški žmonės sugeba surasti pusiausvyrą tarp entuziastingo darbo ir sugebėjimo smagiai pasilinksminti. Darbe jie būna rimti, bet draugiški. Jie suspėja susidoroti su savo darbais, nes moka vertinti laiką. Tuščius plepėjimus jie sumažina iki minimumo, tačiau sugeba susikoncentruoti į turiningą bendravimą.

Simpatiški žmonės būna linksmi ir unikalūs. Jie lengvai užmezga kontaktus, palaiko gerą atmosferą darbe, padeda kitiems ir patys džiaugiasi gyvenimu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder