Ką žada žvagždės jaunavedžiams Simonai ir Jonui Nainiams
Ką žada žvagždės jaunavedžiams Simonai ir Jonui Nainiams

Rugsėjo menesį, „Pinup girls" dainininkė Simona Šermukšnytė – Nainė ir radijo laidų vedėjas, Jonas Nainys, atšoko vestuves, bet visiems rūpi kas jų laukia ateityje? Visi, kas domisi šia pora, jau žino, kaip ir kur vyko vestuvės, kur atostogavo jaunieji, o dabar daugeliui rūpi, kaip gyvens ateityje?

"Astrologiškai žiūrint, ši pora- įdomus derinys, nors nesuderinamų porų nebūna, reikia tik laiko ir kantrybės vystant tarpusavio santykius. Ne veltui ir draugystė, šios poros, su pertrauka, truko net septynis metus.

Ji gimusi po liūto ženklu, o jis- po vėžio, taigi vanduo ugnį gesina. Abu yra aktyvūs ir stiprūs kaip asmenybės. Simonai reikia scenos ir daug dėmesio, o Jonui reikia stiprios moters. Susiejus savo ateitį dviems šou verslo žmonėms tikrai nebus lengva. Tai pora turinti daug bendrų pomėgių ir interesų, tačiau šie metai nėra lengvi Jonui, o ateinantys bus sudėtingesni Simonai, tad šie ir kiti metai jų santykių tvirtumo išbandymo laikas. Linkime stiprybės ir tvirtumo šiai porai",-pasakoja astrologė

Sidebar placeholder