„Radistas“ J. Nainys: gyvenimą pradedu nuo nulio
„Radistas“ J. Nainys: gyvenimą pradedu nuo nulio

„Aš būtent dabar esu tame taške. Pradedu nuo nulio... Taip, kaip 2006 m., kai jaunas berniukas Jonukas dalyvavo realybės šou, paskui įsidarbino radijo stotyje, o tada prasidėjo viskas...

Visa patirtis mane išmokė, davė supratimą, kad nereikia skubinti įvykių, kad viskas, ką tu darai, ypač jei nori daryti aukščiausiu lygiu, negali pasiekti per porą dienų, per savaitę...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs radistas ir didžėjus, 36 metų Jonas Nainys-Jovani.

Jonas sako, kad dabar, kai jo neliko televizijoje ir radijuje, jis jaučiasi tarsi gyvenimą pradėtų nuo nulio. Vyro planuose – tarptautinė didžėjaus ir muzikos atlikėjo karjera. „Tikiu, kad man pavyks. Vadovaujuosi tomis pačiomis taisyklėmis, kurios padėjo pripažinimo ir populiarumo sulaukti Lietuvoje“ , – pasakos Jonas.

Tai – atkaklus, kruopštus darbas, kantrybė ir aiškus kiekvieno žingsnio planavimas aiškiai žinant tikslą. Tiesa, pasaulį užklupęs koronavirusas Jono planus kiek pristabdė – buvo atšauktas pasirodymas viename garsiausių ir prestižiškiausių JAV klubų bei daugelis kitų planų. Tačiau, kaip sako Jonas, atsirado daugiau laiko tobulėjimui ir kūrybai.

„Netgi pradėjau kiekvieną dieną bėgioti“, – pasakos Jonas. Vyras pasidalys pribloškiančiais kadrais iš paskutinės kelionės Dubajuje, į kurią vyko su žmona Simona. Egzotiškame Dubajuje pora nusifilmavo ir naujam Jono ir muzikos prodiuserio bei dainininko amerikiečio Danielio Capellaro kūriniui „Half life“. „Įsitikinau, kad tai dirbtinis miestas, kuriame galima įgyvendinti bet kokią žmogaus vaizduotę, nes pinigai iš tiesų gali viską“, – sakys Jonas.

Ką reiškia pradėti gyvenimą nuo nulio esant populiarumo ir pripažinimo viršūnėje Lietuvoje, puikiai pažįstama ir kitam laidos herojui, 39 metų vizažistui Aurimui Juodiškiui.

Lietuvoje Aurimas buvo garsiausias vizažo meistras, graibstomas garsių moterų, geidžiamas televizijos projektuose ir fotosesijose, tačiau vieną dieną Aurimas visus nustebino susikrovęs lagaminą ir išvykęs laimės ieškoti į Dubajų.

Spaudoje Aurimas yra minėjęs, kad tuomet, kai išvyko, duso nuo noro kelti sparnus, be to, Lietuvoje prasidėjo krizė. „Tuo metu kaip tik užėjo krizė, visi kažkaip žiauriai suspaudė kumščiukus, kad sau tuos pinigus laikytų. Darbų buvo, darbų netrūko ir tuo metu, tiesiog reikėjo 70 proc. pigiau dirbti.

Pirmojo rimto užsakymo Dubajuje Aurimui teko laukti metus. Visą tą laiką jis gyveno iš santaupų. Tam, kad sulauktų pripažinimo Dubajuje, Aurimui pravertė Lietuvoje išmoktos pamokos – kaskart jausti atsakomybę už prisiimtus darbus ir dirbti neskaičiuojant nei jėgų, nei valandų net tuomet, kai sunkiai sergi.

Ir nors klientų Aurimui netrūko, o spaudoje jis buvo vadinamas garsiausiu ir geriausiu Lietuvos vizažistu, vieną dieną nusprendė, kaip pats sako, dėl sportinio intereso pabandyti laimę svetur.

Pasaulinio garso modelis Alessandra Ambrozio, aktoriai Lindsay Lohan, Jackie Chanas, Gwyneth Paltrow – tai tik kelios garsenybės, kurias grimuoti teko Aurimui ir kurias jis gali minėti viešai. Kur kas dažniau Aurimui tenka pasirašyti itin griežtą konfidencialumo sutartį, pagal kurią draudžiama atskleisti bet kokią informaciją.

Apie gyvenimą nuo nulio, kai esi populiarumo viršūnėje, jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder