Statomas didžiausias Palangoje viešbutis, įkurtuvės tikrai bus

(4)

Savo laiku girdėjęs ir prisiklausęs begalę replikų, kad viešbutis Palangoje, veiksiantis pasaulinio viešbučių tinklo „Marriott“ franšizės pagrindu, girdi, yra tik mitas, akių dūmimas ir pasaka, Palangos meras Šarūnas Vaitkus sako, kad jis niekada neabejojo, kad viešbutis iškils.

Šiandien statybos vyksta pilnu tempu, įrengiama būsimojo komplekso požeminė dalis.

„Akivaizdu, tai – tikrai pasaka, nes Palangoje kyla naujas ir būsiantis didžiausiu mūsų kurorte viešbutis, o jį valdys „Vastint“ įmonių grupei priklausantis operatorius „Hotel Co 51“ – vienas iš didžiausių „Marriott“ franšizės turėtojų Europoje,“ – sako meras savo Facebook įraše antradienį, rugsėjo 12 d.

Pasak jį, dar penkiolika ar dešimt metų atgal būtų sunku įsivaizduoti, jog Palanga sudomins pasaulinį viešbučių tinklą ir sudomins tiek, kad verslo gigantas leis mūsų kurorte panaudoti savo prekės ženklą. 

„Šiandien kalbėjau su šio objekto investuotojų atstovu, jis atskleidė, kad dviejų aukštų įrengimas po žeme yra sudėtingiausias statybų etapas, kur negali paskubėti: pastato konstrukcijos ir visos patalpos, numatytos minus pirmajame ir minus antrajame aukštuose, įsikurs 9 metrai po žeme. Be to, visus šio etapo darbus reikia atlikti juvelyriškai tiksliai, nes čia pat Rąžės upė, o ir gruntiniai vandenys. Nei statytojai, nei mes nenorime, kad vietoje požeminio parkingo pastate būtų, tarkime, valčių elingas,“ – sako Š. Vaitkus.

„Beje, tų dviejų aukštų po žeme įrengimas sudaro 50 procentų visos statybos. Net iš toliau matyti, koks didžiulis miestas dygsta požeminėje būsimojo pastato dalyje.“

„Objektas išaugs tikrai įspūdingas, tai bus didžiausias Palangoje viešbutis su, planuojama, 240 kambarių, konferencijų ir SPA zonomis bei restoranais. Įkurtuvių planus iš pagrindų pakoregavo koronaviruso pandemija ir su tuo susiję suvaržymai, tačiau įkurtuvės tikrai bus!“ – neabejoja kurorto vadovas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder