Ingrida Šimonytė

Jurgita Žemaitytė: Jau šitam tai tikrai neatsiskaitinėsiu!

(2)

„Aš tikrai neisiu į šitą Seimą tikrintis pasitikėjimo, nes tai yra absurdiška tikrintis pasitikėjimą Seime, kai problema yra aiškiai Seimo. Nors ne vienas Seimo narys ir ne vienas politikas bando savivaldoje kažkada įvykusius dalykus paversti Vyriausybės problema", - antradienį žurnalistams pareiškė ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, paklausta, kaip vertina opozicijos pasiūlymą pirmiau pasitikrinti pasitikėjimą parlamente, o vėliau galvoti apie pirmalaikius rinkimus.

Šis pasisakymas dar kartą įrodė, jog arogancijos premjerei netrūksta.

Anksčiau daug kam patiko grubus politikės tonas, nes kažkodėl jis lygintas su drąsa, be to, priminė Dalios Grybauskaitės storžieviškumą oponentams.

Tačiau dabar ir premjerės gerbėjai pagaliau praregėjo: chamiškumas politikės nepuošia.

Bet net ir į jį galima būtų užmerkti akis, jei ne pats faktas, jog I. Šimonytė leidžia sau per daug. Juk yra Seimo statutas, kuris numato atvejus, kai Seimas turi teisę reikalauti pasiaiškinimų.

Tad tektų aiškintis net „šitam" Seimui! Beje - „šitame" Seime daugumą sudaro būtent I. Šimonytės bendražygiai: vieni oficialiai bendrapartiečiai, kiti išpažįstantys bendrą ideologiją. Visi teisėtai į Seimą išrinkti demokratiniuose rinkimuose.

Kaip ir pati I. Šimonytė.

Bet kas tie statutai, kas tie įstatymai politikos grietinėlei? Noriu - atsakysiu, nenoriu - pasiųsiu visus paskui rusų laivą!

„Nenoriu naujų ministrų, norių naujų Seimo narių!" - lyg vaikas smėlio dėžėje ožiuojasi vienas valstybės vadovų. O pabandytų tokias emocijas parodyti eilinis žmogeliukas - mažai nepasirodytų.

Beržinė košė garantuota!

I.Šimonytei pusė seimūnų atrodo susitepę kaip tie sukčiai savivaldybių tarybų nariai.

Neverti to, kad ji jiems aiškintųsi. Bet tik pagalvokite, premjere, jog lygiai taip pat galvoja turbūt didžioji dalis Lietuvos piliečių!

Tik pasirinkimo neturi - ne pats švariausias Seimas priima įstatymus, ne pati skaidriausia Vyriausybė nurodo tvarką, kurios visi privalo laikytis.

I.Šimonytė - ne išimtis.

Priešingu atveju, verslininkas Mantas sakys, kad „šitai" VMI ataskaitų neteiks, suvirintojas Tomas „šitai" SODRAI mokesčių nemokės, vairuotoja Diana „šitam" policininkui nestos, o gyvenimo dar nematę jaunuoliai „šitai" valstybei netarnaus...

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder