Kas laukia po Rusijos žlugimo: JAV ir Ukrainos planas Putino pralaimėjimo atveju

Pradėdama šį karą, Rusija pati save privedė prie ribos, kuri veda į neišvengiamą pralaimėjimą. Mobilizacija rezultato nepakeis. Rusija jau pralaimėjo karą ilgesnėje perspektyvoje. Kyla klausimas, kas liks po Rusijos. Pasirodo planas jau parengtas, - skelbia focus.ua.

Viena iš įvykių versijų - jos iširimas.

Apie tai kalba daug žmonių, tačiau ką reiškia ši tendencija?

Rusijos susiskaldymas vyks ne tik etniniu, bet ir ekonominiu pagrindu. Kuo ilgesnis karas, tuo didesnis sankcijų poveikis, o tas, kuris pirmas išeis iš karo, gaus daugiau naudos.

Pavyzdžiui, tolimoje šiaurėje. Tai Archangelskas, Karelija ir kt. Į Skandinaviją juos traukia tiek gamtos panašumas, tiek jų pačių noras gyventi kitaip nei dabar.

Ką jie gaus? Jos galės saugiai tiekti energijos išteklius Europai. Jų pragyvenimo lygis bus daug aukštesnis nei dabar.

Žinoma, išsiskyrimas nebus taikus. Tai bus kruvinas ir negailestingas procesas, kuriame dalyvaus visi tariami kairieji reakcionieriai ir tariami dešinieji ekstremistai. 

Logiška, kad dėl to atsiras pabėgėlių srautai. Ir kur? Pati geografija rodo, kad dauguma jų vyks į Ukrainą.

Ar ukrainiečiams reikia šių pabėgėlių? Mano nuomone, ne visų.

Tačiau žmonės, kurie buvo priešo užnugaryje ir padėjo Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms yra reikalingi. Jie jau įgijo teisę į Ukrainos pilietybę.

O su likusiais turėsime ką nors daryti nepažeisdami konvencijos.

Juk valstybės gelmėse jie taip pat nemiega.

Jie apytikriai apskaičiavo pabėgėlių skaičių - mažiausiai 3 mln. žmonių.

Tai didžiuliai skaičiai. Reikia ką nors daryti. Jų įsileidimas - tai tas pats, kas savanoriškas etninių konfliktų ir vidaus nestabilumo sprendimas.

Vienintelė teisinga galimybė būtų pasinaudoti Turkijos kolegų patirtimi.

Buferinės zonos sukūrimas pasienio zonoje. Juk Ankara į Siriją vyko ne tik geopolitiniais tikslais: pabėgėlių klausimas buvo kur kas svarbesnis.

Į Turkiją atvyko daugiau nei milijonas pabėgėlių.

Sirija viską turi Turkijos kontroliuojamoje teritorijoje. Universitetų filialai. Čia platinamos liros, pateikiamos turkų ir osmanų istorijos versijos.

Iš esmės gyvenimo lygis yra pakenčiamas. Dar yra kur augti, bet jie į tai investuoja.

Kažką panašaus galime padaryti ir savo atveju.

Saugumo zona yra 80-150 kilometrų į Rusijos gilumą.

Pirmiausia tai ne tik mūsų etninės teritorijos, bet ir svarbus agropramoninis regionas. Kijevo kontroliuojamoje teritorijoje bus pakankamai žemės tiek pabėgėlių filtravimui, tiek apgyvendinimui.

Ten cirkuliuos grivina, bus dėstoma ukrainietiška ir lenkiška-ukrainietiška istorijos versija.

O žemės ūkio pramonės kompleksas ne tik suteiks žmonėms darbo vietų, bet ir pamaitins regionus bei sumažins subsidijų naštą.

Tiems, kurie skaito, viskas gali atrodyti fantastiškai. Iš dalies su jais sutinku. Tačiau kiekviena vyriausybė turėtų turėti skirtingas galimybes skirtingose situacijose.

Tai vienas iš jų.

Organizatorių nuotr.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder