Stano prabilo apie Kristijonui Bartoševičiui pareikštus kaltinimus: nėra žemėje baisesnio nusikaltimo nei šis (1)

Pirmadienį žiniasklaidoje pasirodė žinia apie Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikštus kaltinimus mažiausiai dviejų vaikų prievartavimu. Dainininkas, dainų kūrėjas Stanislavas Stavickis-Stano socialiniame tinkle pakomentavo šią situaciją.

Žinomas vyras savo įrašu pasidalijo feisbuke.

„Man pareikšti rimti įtarimai, todėl savo noru traukiuosi iš Seimo nario pareigų. Iki galo kovosiu ir įrodysiu savo nekaltumą.“

Taip ar kažkaip panašiai turėjo skambėti nekalto žmogaus pirmi žodžiai.

Tai kodėl jie skamba taip, kad neva traukiasi dėl asmeninių priežasčių, baisiai pavargo ir kad nieko nežino apie kaltinimus?

Tyrimas lapkritį pradėtas. Prokuratūra turėjo apklausti ne tik nukentėjusius, bet ir jį patį.

Tą pačią dieną, kai atkeliauja kaltinimai, Kristijonas neria į krūmus ir vaidina, kad „taip sutapo“.

Tai jei jautiesi teisus, kodėl meluoji, Kristijonai?

Viską tu žinojai...

Bl, jei paaiškės, kad tai tiesa, kad tu išties išprievartavai kelis vaikus, degt tau pragare. Bet ir pragare mes tave pasieksim. Nėra žemėje baisesnio nusikaltimo nei šis.

Kažkaip taip ar panašiai turėtų skambėti politikų pareiškimai kalbant apie galimą pedofiliją, o ne: „Pasielgė garbingai atsisakęs mandato, palaukim, ką pasakys teismas, mes nieko nematėm, mes šokiruoti.“

Tai laukiu drąsesnių politikų pareiškimų PAGALIAU!!!

O svarbiausia šitoje istorijoje visai ne Kristijonas, ne Seimas ir ne politinė Lietuvos sistema. Yra mažiausiai dvi galimos nepilnametės aukos.

Sunku įsivaizduoti, kokius išbandymus patyrė ir dabar patiria šitie vaikai.

Ne tik šito galimo nusikaltimo aukos, o visos seksualinio smurto aukos Lietuvoje.

Mintimis, maldomis esu su jais linkėdamas stiprybės“, – feisbuke rašė Stano.

Alfa.lt primena, kad penktadienį K. Bartoševičius Vyriausiajai rinkimų komisijai nusiuntė prašymą nutraukti jo, kaip Seimo nario, įgaliojimus.

Šį pareiškimą komisija svarstys antradienį.

Seimo narys kartojo, kad šis apsisprendimas susijęs su asmeninėmis priežastimis, o ne su teisėsaugos tyrimu.

„Tos asmeninės priežastys yra susijusios su manimi ir mano sveikatos būkle, turbūt labiausiai su psichologine sveikata. Ji pablogėjo tikrai ne šiandien“, – tvirtino politikas.

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė pirmadienį kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen dėl K. Bartoševičiaus teisinės neliečiamybės panaikinimo.

Generalinė prokuratūra teigia, kad, remiantis pernai lapkritį pradėto ikiteisminio tyrimo duomenimis, „būtina spręsti klausimą dėl leidimo patraukti šios kadencijos Seimo narį K. Bartoševičių baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo teises“.

Anot prokuratūros pranešimo, tyrimas atliekamas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnius, numatančius atsakomybę už seksualinį mažamečių ir nepilnamečių asmenų prievartavimą, tvirkinimą.

BNS žiniomis, tyrime figūruoja mažiausiai du nukentėję nepilnamečiai vaikai, vienam jų yra iki 14 metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder