5 metus stebėjau milijonierius. Ir žinote, ką jie turi bendro? Tik 1 veiksnį!

Žmonės, su kuriais bendraujame, daro mums didesnį poveiki, nei esame įpratę manyti. Netgi daugiau – jūsų draugiški santykiai gali turėti didelės įtakos jūsų uždarbiui.

Tomas Korlis (Thomas Corley) penkerius metus kasdien tyrinėjo turtingų žmonių įpročius. Jis atrado vieną bendrą savybę, kuri sieja visus turtingus žmones: jie bet kuria kaina vengia pesimistų.

„Žmonės, savarankiškai uždirbę savo milijonus, nori bendrauti tik su tais, kas jiems sukelia teigiamas asociacijas. Jie vertina optimizmą, kryptingumą, entuziazmą, teigiamą požiūrį į pasaulį“, – pasakoja ekspertas.

86 procentai Korlio tyrime dalyvavusių turtingųjų žmonių prisipažino, kad sąmoningai ieško pažinčių su žmonėmis, kurie mąsto pozityviai ir kuriems pinigų uždirbimas rūpi labiau nei kitiems.

Iš kitos pusės, jie taip pat sąmoningai riboja „toksiškų“ ir negatyvių žmonių poveikį sau.

Sunku pervertinti neigiamai nusiteikusių draugų ir pažįstamų pakeitimą teigiamais jų analogais. Tai bendras visų Korlio tyrinėtų žmonių bruožas.

Išvada: mes visi, tiek turtingi, tiek nepasiturintys, sąmoningai mėgdžiojame žmones, su kuriais save siejame arba su kuriais bendraujame.

„Ilgalaikė sėkmė gyvenime galima tik tada, kai turite teigiamą akiratį, – sako Korlis.

Ir, beje, jis nevienintelis užsiminęs, kad pagrindinė finansinės sėkmės sąlyga – pozityvumas ir pozityvūs santykiai. Prieš 100 metų į šį faktą atkreipė dėmesį žurnalistas Napoleonas Hilas (Napoleon Hill). Ir po šimtų pokalbių su 500 turtingiausių tų laikų žmonių, jis priėjo analogiškų išvadų.

Vyrai ir moterys yra linkę perimti žmonių, su kuriais bendrauja, charakterį ir įpročius. Savo ruožtu, minties galia taip pat labai svarbi“, – rašė jis savo 1937 m. bestseleryje „Mąstyk ir būk turtingas“.

Tas pats galioja ir atvirkščiai: neturite jokių šansų sulaukti sėkmės, jei nuolat bendraujate su pesimistiškais ir neigiamai nusiteikusiais žmonėmis.

Panašus traukia panašų. Venkite pesimistų ir pradėkite dažniau bendrauti su optimistais.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder