Aleksandras Nevzorovas paaiškino, kodėl Lukašenką Zimbabvės oro uoste pasitiko tokiu keistu pasisveikinimu (1)

Žinomas žurnalistas ir politikos ekspertas Aleksandras Nevzorovas ne be jam būdingo sarkazmo komentavo, kodėl Lukašenka Zimbabvėje buvo priimtas taip prabangiai.

Kodėl Lukašenką Zimbabvės oro uoste pasitiko tokiu keistu pasisveikinimu

Pasirodo, toks šiltas Baltarusijos diktatoriaus Lukašenkos sutikimas yra susijęs su vampyrų kultu šioje Afrikos šalyje.

Tiesa ta, kad sausio 30 d. Lukašenka atvyko į Zimbabvę su "valstybiniu vizitu" ir, kaip teigė oficialios agentūros, atsivežė baltarusiškų traktorių, kad padėtų vietos ūkininkams įdirbti žemę.

Oficialioji diktatoriaus spauda šį vizitą nušvietė kaip visuotinio masto įvykį ir nesiliovė pabrėžti, kad "tai yra aukščiausio protokolinio statuso vizitas".

Lukašenką pasitiko Zimbabvės prezidentas Emmersonas Mnangagva, be to, Lukašenka buvo pasipuošęs "gyvų gėlių girliandomis".

Įdomu, kad tamsiaplaukės ir dailių formų Zimbabvės moterys, sveikindamos apsišaukėlį Baltarusijos prezidentą, šaukė: "Lukašenka, bej!".

Nė vienas žurnalistas negalėjo aiškiai paaiškinti, ką reiškia ši frazė.

"Lukašenkos spaudos tarnyba buvo pasimetusi ir nesuprato tokio vietinių gyventojų entuziazmo.

Tiesa ta, kad Zimbabvė yra vienintelė šalis pasaulyje, kurioje vampyrų egzistavimas oficialiai pripažįstamas ir egzistuoja jų kultas.

Prieš A. Lukašenkos vizitą vietos radijas gyventojams pranešė, kad Hararėje apsilankys galingas ir įtakingas vampyras, kuris išgėrė visos šalies kraują", - apie Zimbabvėje vykusias iškilmes juokavo A. Nevzorovas.

Na, versija gana įdomi. Dar vienas vertas dėmesio faktas yra tas, kad didžioji dauguma Zimbabvės gyventojų laikomi krikščionimis.

Galbūt Išganytojo kraujo gėrimo kultas per krikščioniškąją Komunijos liturgiją kažkaip susijęs su vampyrų kultu, todėl matome tokią įdomią šios paslaptingos šalies statistiką.

Taip pat žinoma, kad didžioji dauguma šios Afrikos šalies gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos, tačiau Zimbabvės vadovybė, regis, tuo nesirūpina ir pusbadžiu sergančius gyventojus blaško įvairių "menininkų", tokių kaip Lukašenka, vizitais.

Be to, Zimbabvės pavyzdys aiškiai parodo, kaip krikščionybė ir kiti populiarūs tikėjimai padeda valdžiai kontroliuoti gyventojus ir blokuoti žmonių siekius ginti savo teises.

Bet kuriuo atveju diktatorius Lukašenka šalia Zimbabvės "lyderio" šiuo karo metu atrodo labai harmoningai.

Šaltinis: dialog.ua

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder