Apkabino letenomis: iš Dniepro vandens ištrauktas šuo jautriai padėkojo už išgelbėjimą

(1)

Birželio 6 d. naktį Rusijos kariuomenė susprogdino Kachovskos hidroelektrinę, dėl to dešinysis ir kairysis Dniepro krantai Chersono srityje buvo užtvindyti.

Birželio 7 d. buvo tęsiamos gelbėjimo operacijos.

Keli Ukrainos fotografai užfiksavo didelio šuns gelbėjimo akimirką Chersone. Skęstantis šuo abiem priekinėmis letenomis apkabino jį gelbėjusio vyro koją.

"Visi rusai neverti nė lašo šio iš šalto Dniepro vandens išgelbėto Chersono šuns kančių", - po savo nuotrauka parašė dabar Chersone dirbantis fotografas Sergejus Korovajnas. Nuotrauką jis paskelbė socialiniame tinkle "Facebook".

Šią akimirką užfiksavo ir kitas "The Ukrainians" dirbantis fotografas Daniilas Pavlovas.

Gelbėtojai gumine valtimi išplukdė šunį iš užtvindytų Chersono rajonų.

Birželio 7 d. vidurdienį vandens lygis buvo pakilęs iki 5,5 metro. Vandens pritekėjimo greitis sulėtėjo, tačiau vandens pakilimas gali siekti 7 metrus. Užtvindytos 29 gyvenvietės, iš kurių 19 yra Ukrainos kontroliuojamoje teritorijoje, o 10 yra laikinai okupuotos.

Chersone evakuota daugiau kaip 1 560 žmonių. Vanduo mieste per naktį pakilo 1 metrą ir tikimasi, kad per dieną toliau tekės. Regione dirba beveik 1 600 gelbėtojų ir policijos pareigūnų bei apie 300 specialiosios technikos vienetų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder