Aleksandras Lukašenka

Baltarusijos opozicijos aktyvistas apie Lukašenkos sveikatą: "Didžiulė puokštė ligų ir būtinos operacijos"

(3)

Aleksandras Lukašenka persirgo sunkiu virusu ir turi visą puokštę ligų: problemų su kojomis, kepenimis, stuburu ir padidėjusiu cukraus kiekiu. Apie tai Baltarusijos opozicijos politikas Pavelas Latuška papasakojo laikraščiui "Gordon".

"Iš šios situacijos žinome: jis sirgo stipriu virusu. Iš pradžių buvo įtariama, kad tai gripas kartu su COVID-19, silpna forma.

Ji nebuvo patvirtinta. Tačiau virusas stiprus, dėl to kilo tam tikrų komplikacijų, susijusių su miokardu, širdimi, dusuliu ir pan.

Jis turi didžiulę puokštę ligų, susijusių su tuo, kad turi didelį cukraus kiekį, turi problemų su kepenimis, turi problemų su kojomis, turi problemų su stuburu, dėl kelio sąnario problemos reikia operuoti, o stuburas taip pat turi išvaržų - reikia operuoti", - sakė jis.

Pasak opozicijos lyderio, A. Lukašenkai Baltarusijoje galima operuoti kelio sąnarį, bet ne stuburą, nes Baltarusija neturi tokių specialistų ir yra rizika, kad jis gali likti nejudrus.

"Jis to bijo. Jis to labai bijo. Vėlgi, tai yra anestezija. Kur jam tai darys? Bet ši problema vis didėja", - aiškino A. Latuško.

Jis pridūrė, kad Lukašenkai būtų per daug gera išeitis mirti prieš teismo procesą Hagoje.

"Jis turi atsakyti", - pabrėžė Latuško.

Priminsime, kad A. Lukašenka sakė, jog nesiruošia mirti, o baltarusiai turės su juo kartu dar ilgai kankintis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder