Daug silpnesnis, nei atrodė anksčiau: spėlionės, ar Putinas slapta miršta?

Pastaraisiais metais Rusijos lyderis Vladimiras Putinas dominavo laikraščių antraštėse tik neigiamame kontekste. Jo beprasmis karas su Ukraina pareikalavo daugiau kaip 100 000 aukų ir nuteikė prieš jį daugelį likusių sąjungininkų, - paskelbė instanthub.net.

Tuo pat metu prasti Rusijos kariniai rezultatai prieš Ukrainą faktiškai įrodė, kad Rusija, o kartu ir V. Putinas, yra kur kas silpnesni, nei kadaise atrodė.

Pastarosiomis dienomis atsirado nauja stulbinanti teorija, paaiškinanti V. Putino veiksmus. Atrodo, kad jis akivaizdžiai serga paslaptingomis ligomis.

O kai kurie įtaria, kad jis net miršta nuo vėžio!

Tačiau ar Putinas miršta, ar visa tai tik gudrybė? Kokie yra jo ligos požymiai ir ką tai reiškia jo vykdomoms karo pastangoms?

Karo metu siautėja propaganda. Todėl iš pirmo žvilgsnio gali būti lengva atmesti teiginius, kad Putinas serga arba miršta. Tačiau labai artimi Rusijos vadovui šaltiniai, regis, tai patvirtina.

Žurnalo "New Lines Magazine" duomenimis, jie gavo garso įrašą iš Kremliui labai artimo oligarcho. Šis oligarchas toliau sakė, kad putinas "rimtai serga kraujo vėžiu".

Pats įrašas yra skurdus savo detalumu. Pavyzdžiui, nežinome, kokios rūšies tariamas kraujo vėžys tai būtų.

Tačiau žinia, kad Putinas sunkiai serga, atrodo, atitinka kai kuriuos pastarųjų mėnesių fizinius ligos požymius.

Fiziniai putino ligos požymiai

Vladimiras Putinas iš visų jėgų stengėsi, kad jo žiaurus karas prieš Ukrainą būtų sutelktas į jį patį. Todėl jam skiriama daugiau dėmesio nei bet kada anksčiau.

Dėl to daugelis žmonių atkreipė dėmesį į akivaizdžius fizinius ligos požymius.

Kokie požymiai?

Iš lengvesnių - Putinas pastaruoju metu atrodė labiau ištinęs.

Kai kas teigia, kad tai šalutinis steroidų vartojimo poveikis, galbūt skirtas kokiam nors sveikatos sutrikimui gydyti.

Per Rusijos Pergalės dienos paradą kai kas pastebėjo, kad Putinas atrodė šlubčiojantis, o jo rankų judesiai - trūkčiojantys ir netaisyklingi.

Tai ne visai tikri įrodymai, tačiau jie rodo, kad Putinas yra prastos sveikatos.

Turbūt didžiausias ligos požymis yra tai, kad per neseniai vykusį susitikimą Putinui teko griebtis už stalo ir atrodyti siaubingai nepatogiai.

Rusijos vadovas niekada savo noru neparodytų tokio silpnumo, todėl daugelis spėlioja, kad jis negali kontroliuoti jo kūną kamuojančios ligos.

Kiti svarsto apie Putino kovą su vėžiu

Per daugelį metų daugelis bandė diagnozuoti V. Putinui įvairias ligas.

Pavyzdžiui, News.com.au praneša apie Telegramos kanalo "General SVR" teiginius, kad Putinas kenčia nuo aštrių pilvo skausmų ir kad taip yra dėl jo kūną siaubiančio vėžio.

Tačiau tas pats kanalas anksčiau yra teigęs, kadPputinas serga įvairiais dalykais - nuo šizoafektinio sutrikimo iki Parkinsono ligos, todėl natūralu, kad jų teiginius reikia vertinti atsargiai.

Tačiau yra įdomių įrodymų, kurie gali patvirtinti ankstesnę ir (arba) dabartinę kovą su vėžiu.

Pavyzdžiui, "Politico" praneša, kad Rusijos tyrimų leidinys "Proekt" rado įrodymų, jog per ketverius metus V. Putinas 35 kartus lankėsi pas onkologą.

Dėl to onkologas iš viso su Putinu praleido 166 dienas.

Be to, šiuo klausimu pasisakė legendinis kino režisierius Oliveris Stone'as.

Stone'as iš tikrųjų anksčiau kelis kartus ėmė interviu iš Putino ir turėjo įžvalgų apie jo sveikatą.

Stounas papasakojo podkasteriui Leksui Fridmanui, kad Putinas anksčiau kovojo su vėžiu, bet režisierius manė, kad jis "išsilaižė" šią problemą.

Putino sveikata ir karas su Ukraina

Viena iš priežasčių, kodėl teiginiai apie prastą Putino sveikatą yra tokie aktualūs, yra ta, kad jie gali paaiškinti visiems svarbų klausimą: kodėl, po velnių, jis apskritai pradėjo tokį brangiai kainuojantį karą su Ukraina?

Neįvardytas rizikos kapitalo investuotojas, kuris žurnalui "New Lines Magazine" nutekino garso įrašą apie "kraujo vėžį", turbūt geriausiai tai išreiškė.

"Jis absoliučiai sugriovė Rusijos ekonomiką, Ukrainos ir daugelio kitų šalių ekonomiką - absoliučiai ją sugriovė", - sakė jis apie Putiną. "Problema yra jo galvoje. ...

Tik beprotis gali apversti pasaulį aukštyn kojomis".

O slapta įrašinėjamas oligarchas buvo dar tiesmukesnis.

Jis visiškai kaltino Putiną dėl jo sukeltų itin didelių nuostolių, įskaitant "daugiau kaip 80 000 rusų karių ir 6 000 ar 7 000 civilių Ukrainoje.

Tai neįtikėtina. Už ką?

Jis nužudė daugiau žmonių nei per 10 metų sovietų karo Afganistane".

Kaip rašo "Politico", buvęs britų šnipas Kristoferis Stilas (Christoper Steele) sujungė įvairius taškus ir rado gana tiesią liniją.

Jis teigia, kad Putinas "sunkiai serga" ir kad liga buvo priežastis, kodėl Rusijos lyderis įsiveržė į Ukrainą.

Jei Putinas slapta miršta nuo vėžio, tai paaiškintų daugelį jo nepastovių veiksmų.

Juk kas nebijo "apversti pasaulį aukštyn kojomis"?

Paprasta: kažkas, kas šiame pasaulyje ilgai negyvens.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder