Ekspertas: dronų ataką prieš Maskvą komentavo Putino antrininkas, kurį išdavė žodynas

(2)

Gegužės 30 d. dronų ataką prieš Maskvą komentavo V. Putino antrininkas, o pačiame Kremliuje kilo didelis sujudimas. Taip teigė publicistas ir rašytojas Michailas Šeitelmanas.

Pasak publicisto Michailo Šeitelmano, vietoj V. Putino rusams buvo padovanotas jo garsusis antrininkas, pravarde "Udmurtas".

Pasak jo, V. Putino antrininkas viešumoje pasirodė 3 minutėms, nes pats diktatorius kalbėjo ilgiau - iki 10 minučių - ir apmąstė rytinę ataką prieš Maskvą.

"Tik pažvelkite į jo veidą - tai garsusis Putino antrininkas, pravarde "Udmurtas", taip pramintas dėl savo išvaizdos.

Per minutę nesunkiai pastebėsite, kad tai ne Putinas", - pažymėjo Šeitelmanas.

Jis sakė, kad atpažinti antrininką padeda ne tik fizionomija, bet ir žodynas.

Tikrasis Putinas vartoja specifinį žodžių rinkinį iš savo gyvenimiškos patirties, o jo antrininkai vartoja kitokį žodyną. Visų pirma "Udmurtas", kaip kariškis, vartoja karinį žodyną, kurio neturi KGBistas Putinas.

"Dvigubo asmens naudojimas šioje situacijoje rodo, kad jis buvo kritiškai svarbus.

Ryte jie dar sprendžia, kaip nepalikti Putino nuošalyje, neatitraukti nuo svarbių reikalų, o vakare jiems reikia šios reakcijos.

Galbūt viskas vyko ne taip, kaip jie planavo, viduje kilo didelis atgarsis, nes buvo užpulta Maskva. Spėju, kad jiems reikėjo parodyti, jog Putinas gyvas", - sakė Šeitelmanas.

Primename, kad V. Putinas komentavo bepiločių lėktuvų ataką prieš Maskvos priemiesčius ir Maskvą. Jis sakė, kad tai buvo provokacija ir Ukrainos piliečiai "turėtų tai suprasti".

Bepiločių orlaivių ataką prieš Maskvą komentavo Putino antrininkas
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder